Systémový lupus erythematosus (SLE)

Príspevok v téme: Systémový lupus erythematosus (SLE)
maťa

...pekný deň, zatiaľ nepoznám osobne človeka, ktorý trpí rovnakou chorobou ako ja (SLE) a tak mi napadlo, že možno na tejto stránke sa nájde niekto,kto má rovnaký osud ako ja a trápi sa s lupusom.

------------------------
Ahojte... tato tema ma uz vela prispevkov. Verim, ze sa v nom najde aj vela "dobrych rad".

Pomozte nam ich najst a oznacte ich pomocou nasej novej funkcie. Urcite ste si ju uz vsimli....

[zruseny12]

BENDY...tak ex sa presne nevyjadril ci ma lupus alebo lupienku,lebo on mi nechcel vela k tomu povedat,len viem ze bol cely obsypany atd.a spominal nieco o lupenke-lupuse-ale v kazdom pripade viem,co to obnasa,lebo som s nim zila a zazila som to,co je to za svinstvo...
...starala som sa o neho atd.mazala som ho,chodila som k nemu do nemocnice atd.no a vyzeral HROZNE...a viem na 100% ze nebral ziadne lieky a bol v pohode...az ked sa zacal stressovat,nepravidelne jest,ponocovat vtedy sa mu to prejavilo...

rudolf

"agatulen" je pre mňa najdôverihodnejšia osôbka v tejto diskusii!!!!viď jej prepracovanú stránku www.lupusinky.estranky.cz , tak to dalo veľmi veľa práce a hľadania, preto si ju osobne vážim a obdivujem, aj keď sme sa zatiaľ nestertli ale aj to bude a názory RNG nie sú zlé , len nech vyjde z anonomity ,ako my ostatní a nepresadzuje tu len SVOJ biznis , lebo to môže byť na škodu veci , treba uvážlivo skĺbiť farmaká a alternatívnu liečbu !!!!! "vlku " zdar a pekný deň :-))) a dobrú náladu

25Bendy

Etroel: jasné, ze sa mozme niekedy stretnut. Mas svoj mail? Tak mi ho posli a ja sa ti ozvem, napr. cez pokec ...

Etroel

ahoj 25Bendy: no tak to som velmi rada ze som aspon niekoho nasla a este radsej by som bola keby sme sa stretli a mohli sa o tom porozpravat ak by ti to neprekážalo..

25Bendy

RNG, takze teba tu uz niekto niekedy odpisal? Ved, ked mas vlastny nazor na homeopatika, tak si ho nechaj pre seba a bude vsetko OK. Ja som len chcela povedat, ze som bola 5 rokov uplne bez liekov a stalo ma to skoro zivot. Teraz beriem lieky a vobec citim sa super a hoci mam SLE, citim sa byt uplne v poriadku. Bola tu jedna baba, ktora prestala uzivat lieky, presla na tie tvoje homeopatika a o rok na to, ju vo vaznom stave priniesli niekam do nemocnice, kde jej prave liekmi na SLE zachranili zivot. Skus si to precitat pozadu... Inac, tvoj nazor ti nikto neberie, ale ty sa nas neskusaj tak isto presviedcat. Keby som si tym nebola presla, tak ti snad aj naletim ...

25Bendy

MARIAA: Moja, nemyl si prosim ta lupus s lupienkou, je to uplne nieco ine. Skus si to najst na nete a uvidis. A to ze som sa smiala z toho, co napisal RNG, to som sa zasmiala, iba sama pre seba, lebo tiez pise hluposti. Je sice pravda, ze lieky na jednej strane pomozu, no na druhej mozu poskodit, no to je len jedna jedina vec, s ktorou mozem s tebou suhlasit...

RNG

Ako som povedal uz mnohokrat, SLE sa prejavuje roznymi zapalmi, na ktore su protizapalove prostriedky z prirody velmi ucinne.
Zapaly su podmienene nahromadenim roznych latok a toxinov v tele, na co su enzymaticke prostriedky vyborne.

A pricina, ktoru zatial lekari sice neobjavili, ale podozrievaju sa rozne mikrobialne kombinacie sa da tiez adresovat antimikrobialnymi.

Nuz ale ked niekto miesto vyskusania tychto osvecenych prostriedkov, ci mu zaberu VERI len na predpisove lieky, ktore mu zrejme velmi nepomahaju ale len "stabilizuju" chorobu za cenu zamorenia tela, tomu sa neda pomoct.
"Komu nie je rady, tomu nie je pomoci".

A myslim ze sa znova odmlcim, lebo tu radit je "ako hrach na stenu hadzat".
Tu vladnu proponenti(zastancovia) klasickej mediciny a pouziva sa miesto dokazanych faktov lekarov alternativnej mediciny pevna viera v lekarske prostriedky organizovanej mediciny a medickeho priemyslu.
Nuz ale viera uzdravuje hodne casto, ja sa vam ju nebudem nikdy snazit zobrat....

[zruseny12]

BENDY...nesmej sa co pise RNG...lebo nie je to pekne...a len tak mimochodom,moj ex nebral ziadne lieky nic,mal tiez LUPENKU...az vies kedy sa mu prejavila?ked si nasiel milenku,bol v stresse,nemal pravidelnu stravu,ponocoval atd.tak sa vyhadzal cely atd.keby si nenasiel milenku mozno dodnes by som nevedela ze ma lupenku...pred svadbou mi to nepovedal...
TAK PRECO BY NEMOHLI DOPLNKY POMOC...
a este jedna vec,ked sa vyhadzal bol cely ale uplne cely obsypany atd.nic mu nepomahalo,ziadne lieky,masticky atd.viem ze je to individualne,ale nesmej sa lebo RNG ma pravdu,lieky maju vedlajsie ucinky a na jednu vec pomozu-ale na inej veci poskodia...