Systémový lupus erythematosus (SLE)

Príspevok v téme: Systémový lupus erythematosus (SLE)
maťa

...pekný deň, zatiaľ nepoznám osobne človeka, ktorý trpí rovnakou chorobou ako ja (SLE) a tak mi napadlo, že možno na tejto stránke sa nájde niekto,kto má rovnaký osud ako ja a trápi sa s lupusom.

------------------------
Ahojte... tato tema ma uz vela prispevkov. Verim, ze sa v nom najde aj vela "dobrych rad".

Pomozte nam ich najst a oznacte ich pomocou nasej novej funkcie. Urcite ste si ju uz vsimli....

agatulen

Ahoj, zdravím už skoro z podzimní čech, ty z vás, kterým nedošly Novinky z www.lupusinky, bych chtěla upozornit, že jich je tam "neurekom" - pokud jsem to dopře napsala :o))).

Mějte se hezky, at zdraví je pěkně v pořádku a kdyby náhodou ne, bojujte, jako my v čechách!

papa
agata

www.lupusinky.estranky.cz

25Bendy

selwi: Ahoj! Nevahaj a zajdi naspat k lekarovi, nech ti porobi vysetrenia. Urcite nebude nadsený, ze si si sama vysadila lieky, ale co uz ...mozno podudre, ale aspon ta nastaví znova na liecbu. Pisala si, ze mas 5r. SLE? A lieky si kedy prestala brat a preco? Ak chces mozes odpisat, ak nie, nemusis, len tak sa pytam ...

selwi

Ahojte,
uz 5 rok trpim na SLE,zial,samovolne som prestala uzivat lieky,nechodim na kontroly a bojim sa ist....
neviem co mam robit,bojim sa a viem,ze dopadne zle...ale aj tak...

rudolf

ja by som pán RNG bol radšej , keby do tejto diskusie prispievali ľudkovia , ktorí sa sami liečia na SLE / u mňa je to špecifické , lebo dcéra má 13 rokov a ja jej v tejto ceste " za zdravím " pomáham /, ich skúsenosti, reakciu na liečbu a pod. Nemám nič proti ponuke zkvalitňovania života pac. s SLE / ako aj iných chorôb / , ale vnucovanie nejakých AMERICKÝCH prípravkov je mi proti srsti, veď aj v EÚ sú vysoko účinné kvalitné prírodné prípravky, ktoré sa dajú SPRÁVNE kombinovať a používať ako doplnkovú liečbu :-)))

rudolf

ja by som pán RNG bol radšej , keby do tejto diskusie prispievali ľudkovia , ktorí sa sami liečia na SLE / u mňa je to špecifické , lebo dcéra má 13 rokov a ja jej v tejto ceste " za zdravím " pomáham /, ich skúsenosti, reakciu na liečbu a pod. Nemám nič proti ponuke zkvalitňovania života pac. s SLE / ako aj iných chorôb / , ale vnucovanie nejakých AMERICKÝCH prípravkov je mi proti srsti, veď aj v EÚ sú vysoko účinné kvalitné prírodné prípravky, ktoré sa dajú SPRÁVNE kombinovať a používať ako doplnkovú liečbu :-)))

rudolf

ja by som pán RNG bol radšej , keby do tejto diskusie prispievali ľudkovia , ktorí sa sami liečia na SLE / u mňa je to špecifické , lebo dcéra má 13 rokov a ja jej v tejto ceste " za zdravím " pomáham /, ich skúsenosti, reakciu na liečbu a pod. Nemám nič proti ponuke zkvalitňovania života pac. s SLE / ako aj iných chorôb / , ale vnucovanie nejakých AMERICKÝCH prípravkov je mi proti srsti, veď aj v EÚ sú vysoko účinné kvalitné prírodné prípravky, ktoré sa dajú SPRÁVNE kombinovať a používať ako doplnkovú liečbu :-)))

RNG

myslim, ze som spravil spravne, ked som sa rozhodol sem uz neprispievat.
Ako vidim, zase ma napadaju osobne, hoci tu predkladam len nazory alternativnych lekarov, klinicky uspesnych v pouzivani roznych potravinovych doplnkov na liecenie.
Nikdy som nepovedal, ze homeopatika su ucinne na cokolvek.
Maju len placebo efekt prinajlepsom.
Osobne som proti vytahovaniu homeopatie z davnej minulosti, kde bola pravom pochovana.

A moje obchody su zavrete uz pomaly 2 roky, takze obvinovat ma z toho, ze mam na odporucani roznych doplnkov zisk je ohovaranie.

Inac zo Slovenska som nedostal nikdy ani halier a doplnky pre moje obchody som platil z vlastneho vrecka.
Trzba z obchodov sa pouzila cela na platenie prenajmu a platy zamestnancov,poistky, telefony a poplatky za povolovanie jednotlivych doplnkov a este aj tam som musel prispievat

A s tymto sa tu lucim, lebo nepotrebujem dalsie kopance do ksichtu za moju nezistnu snahu pomoct a priniest sem nazory inych lekarov,nezavislych, nez tych, ktorych mate na Slovensku k dispozicii vo vasom organizovanom medickom systeme.
Ak by odtialto predsa len bol niekto zvedavy na moje prispevky,kde uvadzam rozne poznatky od alternativnych lekarov, moze si ich najst vyhladavavcom,alebo na google.sk pod mojim nickom RNG.

Inac ta hlaska o mojej anonymite je hlupa, lebo ked poznate meno mojich obchodov, mozete si v Slovenskom obchodnom registri najst vsetky informacie o mne, od data narodenia az po adresu bydliska.
A teda mozno cez tieto zakladne informacie cez rozne firmy, ktore sa specializuju na zbieranie osobnych dat, tak by ste sa mohli dozvediet za peniaze, este aj aku toaletneho papiera pouzivam, lebo pri plateni kartou obchody predavaju tie informacie prislusnym pocitacovym strediskam odkial sa informacie pomerne lacne daju kupovat.
Takze vlastne v nasej spolocnosti v USA je pojem anonimita len iluzia.

rudolf

kto je RNG ? "Starsi a teda skusenejsi clovek, ktory sa popri svojom normalnom zamestnani(inzinier a vyrobca) uz vyse 14 rokov zaobera citanim lekarskych periodik alternativnej(vyskumnej) skupiny lekarov, ktori pouzivaju prirodne latky miesto syntetickych farmaceutik.
Aby som sa mohol s tymito pre mna a moju rodinu a priatelov velmi uzitocnych vedomosti a naslednej praxe podelit aj s inymi ludmi, hlavne krajanmi na Slovensku, dovazam tam do svojich obchodov(ktore silne dotujem, aby som mohol udrzat nizke ceny)kvalitne potravinove doplnky z USA !!!!!!!, kde je tento smer(prirodne potravinove doplnky) podstatne pokrocilejsi, ako v Europe."