opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

goga

Dik že spolucítiš Soraja a ďalšie "písateľky".Noci sú také, že zatiaľ to ide bez liekov, varím si čajíky(pomáha čaj z ľubovníka), učím sa na skúšky na Vysokú školu(a verte že to nie je už také ľahké skoro v 40-ke a ešte mi myšlienky blúdia kade tade.)Ale si stále hovorím, že to musím zmaknúť!!! Musím! Približne raz za noc sa budím. V prvých dňoch to bolo okolo 2-3 ráno. Na psychológii sme sa učili, že kto má nejaké vážnejšie problémy tak to sú tie hodiny, kedy sa človek budí. Teraz sa budím len okolo 5-6 rozdumujem a zaháňam myšlienky a tak... Kamošky samozrejme pomáhajú. Veľakrát je dobré slovo lepšie ako liek. Tiež si momentálne neviem predstaviť pri sebe žiadneho chlapa, lebo ešte som sa nestotožnila s tým, že ho už vlastne nemám. Nejak si to nechcem pripustiť aj keď rozum mi hovorí niečo iné.Preto neviem pochopiť jak jemu to nerobí problém.Čo už zabudol že manželstvo je sviatosť? Kočky, už sa našiel aj taký kolega, čo sa stále vnucuje ku mne na návštevu čo sa dozvedel, že manžel od nás odišiel. Je mi z neho na grc lebo má ženu a dve deti.Preto i myslím, že ta žena za ktorou šiel môj manžel nemôže byť dobrá žena, keď dokázala vyrthnúť manžela z fungujúcej rodiny.

[zruseny12]

goga,netrap sa koli takemu chlapovi,viem,co asi prezivas,ja som to tiez zazila,len nemali sme za sebou az tolko rokov ako Ty.Taky chlap za to nestoji.Aj ku mne sa zmenil ex na nepoznanie,ked nemal inu tak mi vyznaval lasku,hovoril ako ma miluje,nic mu nevadilo.Ale ked si nasiel inu,a prisla som mu nato po roku,tak sa zmenil na nepoznanie....bol to uplne iny clovek a dodnes klame na moju adresu atd.Su to sviniari,ktory si nezasluzia v zivote aby niekto kvoli nim trpel.Ja som to pochopila,neskor,ale tiez to velmi bolelo.A najhorsie na tom je,ze cim viac chlap vidi,ze sa zena trapi koli nemu tym viac si dovoli,zabudni na neho,viem ,ze je to tazke a zacni odznova.Uvidis,ze nakoniec on bude ten,co ho to bude trapit.Prajem vela stastia.Niektory su tak ubohy,ze by chceli mat dva zeny naraz,a este sa robia chudaci....fuj...

kalia

ahoj goga....
necakaj ze ti bude zo dna na den lepsie..... ja som schudla za mesiac 6 kg. Skus to moc nerozoberat, budes chodit stale dookolom a aj tak ti to v tomto stadiu na nic neprides. Fakt jedine sa vykecat u kamosiek, zanadavat si na neho a ak mas aktivne kamosky, tak zacni s nimi niekde chodit, kdekolvek.Mne sa totalne hnusili chlapi este rok, bolo mi z nich nagrc. Teraz je to lepsie, ale nikoho si nehladam, takto sa citim lepsie. kazdy je ale iny.

Soraja

Ahoj GOGA, aku si mala noc? Dufam, ze si sa aspon trochu vyspala. Vcera som na teba myslela. Inak k tomu vcerajsku, ja viem, ze kolko ludi, tolko nazorov, ale neznesiem od niekoho urazky. JA respektujem ostatnycha to iste vyzadujem aj ja. NO ale dufam, ze tebe uz je dneska aspon o nieco lepsie. Ved napis, ja musim ist popratovat byt a potom sa sem zavesim. Pekny dnik tebe aj vsetkym zatial

nashira

Lusiana teba nikdo nepodviedol mozes tu fakt len polemizovat a tarat....naozaj ma to nahnevalo taketo posudzovanie...velkym stylom.Len aby si nebola jedneho dna prekvapena.Nemozes dat ruku do ohna za nikoho ani za vlastneho manzela ....takych uz bolo.A mozno to nezazijes nikdy a naozaj ta nepodvedie ,alebo podvedie a nepovie ti to.Chyba ti viac empatie ,ale tazko sa prie s niekym kto je takto nasadeny a mudry......Pre Goga: wwwmanzelstvo.sk su tam pribehy a da sa aj poradit s psychologom.Su tam aj pravnicke rady.ahojte

lencok1

vsetko je tak relativne...asi take ako ze dnes som tu a zajtra tu byt nemusim...nikto nikdy nevie co tomu druhemu skrsne v hlave a co urobi...to sme my ludia, ci muzi, ci zeny...nikdy sa neda povedat na 100%...vzdy tam nejake to percento chyba...ano je krasne verit tomu ze ten nas je najlespi, najvernejsi, nikdy by to neurobil, ale ja som zato aby tam tie zadne dvierka boli...ZIVOT JE ZMENA a vela krat sa to tyka aj vztahov, bohuzial...no a ked sa najdu taki ktorim to bude klapat naozaj "vecne" tak som len rada...
a tebe goga:) drzim palceky...asi sa to malo stat, aby do tvoj zivot nabral ine obratky...mozno Ti do zivota stupi niekto iny a ty si povies az teraz viem co znamena milovat...nech pride tvoj krajsi zaciatok

kalija

lusiana,
necitala som vsetko ale par prispevkov. Nehraj sa na hrdinku, ze TY si si niekoho otukala a ze ine to neurobili dobbre, a ze das ruku do ohna...ved to je smiesne. To si hovorili mnoho zien mozno 2 dni pred tym, nez im to ten ich oznamil , ze konci.
Aj ku mne sa ten moj spravaL neskutocne dobre, hovorila som si, ake mam stastie a urcite preto, lebo som si dobre vybrala. A nastal den D a zrutil sa mi cely svet, za dve minuty.

goga

Soraja, nech Ťa ani nenapadne sa dať odratiť niekym. Máš predsa právo na svoj názor! Si dobrá baba!Ja tiež nie so všetkými názormi súhlasim. Ale beriem to tak, že oni vec vidia z inej strany, tak sa skúsim aj ja na danú vec pozrieť z ich uhla a keď mi to nesedí, či s daným názorom nesúhlasim, vypustím ho proste alebo ho okomentujem a ide sa ďalej. A niekedy to možno pomôže rozvíriť takú oblasť do ktorej by nás ani nenapdlo sa pozrieť. Tak vďaka za všetky názory! Aj tebe dobrú nocku.

Soraja

oni spolu byvali ked sa to zrata 10 rokov- aj so svadbou. A nemyslim si, ze som mudra ako radio, nemusis ma urazat. Napisala som svoj vlastny nazor, nemienim sa s nikym hadat,ale ci ches, alebo nie, jedneho dna mozes pisat aj ty na toto forum, len pozor aby si nemala spalenu ruku.

Goga, zelam vela stastia, drz sa a neobvinuj sa z nicoho. Je to chrapun,vies ako s avravi, za dobrotu na zobrotu. A dufam, ze jedneho dna najdes super cloveka, ktory bude pri tebe stat. Nebudem tu obtazovat pritomnostou mojich radiovych vln, lebo viditelne tu niekomu prekaza moj nazor. Peknu nocku.

Soraja

lusiana tak v tomto s tebou nesuhlasim, ludia sa menia pod kazdodennym vplyvom udalosti, menia svoj pohlad na svet. A "formuju" sa. Ci uz k lepsiemu, alebo horsiemu. JAsne, ze kazdy ma svoje dobre aj zle vlastnosti, to je normlane, ale nemylsim si, ze sa ludia beru po par mesacnej znamosti, ked si s niekym par rokov, poznas ho aky je. Keby sa ludia nemenili, nestavali by sa taketo veci. Bratranec chodil s priatelkou 8 rokov. Vzali sa a manzelstvo im stroskotalo. Zmenila sa na nepoznanie. NIe hned,ale casom. Stava sa. NIkdy sa dopredu neda odhadnut, ako clovek dopadne.