opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

lea

Lusiana, aj ja poznam takych okuliarnatych typkov, co sa alkoholu strania a spravaju sa vzorovo, zial nejde z nich ziaden zivot, sexappeal a iskru v oku tiez nenajdes. a verni su, z povinnosti, lebo by ich aj tak nikto nechcel

goga

"Vsetci traja to su sportovci s dobrymi postavami, absolutni abstinenti, nefajciari."Lusiana prezrad prosim vsetkym pisatelkam aj mne, kde si takych v dnesnej dobe nasla. Pracujem vo velkom zhranicnom podniku, pracujem s ludmi a takych tam niet:-(( alebo ak tak 1 zo sto a je uz zadany. Tak prezrad prosiiim. To az sa otrasiem zo smutku tak aby som vedela kde hladat. Dnes uz aj trocha srsim vtipom:-)) To je dobre znamenie(len skoda ze este je viacej chmar ako slniecka).

lusiana

nashira: a doma nebol iba ked pil... Moj ocko v zivote nepil a to som povazovala za samozrejmost aj u partnerov. Mala som troch, o ktorych sa da povedat, ze to boli vaznejsie vztahy: uplne prvy, druhy snubenec a teraz treti, aj ked pre mna prvy - manzel. Vsetci traja to su sportovci s dobrymi postavami, absolutni abstinenti, nefajciari. Neviem si predstavit chodit hladat chlapa do krcmy, nikdy som sa s tym nestretla. Partnera som si vyberala podla vzoru ocka - starostlivy, milujuci, zijuci len pre svoju rodinu, vysokoskolsky vzdelany, uzasne mudry a velmi pekny:) Mala som obrovske stastie na rodicov, vzdy som chcela taku rodinu, ako je moja. Preto ma nikdy nepritahovali kadejake typky, nevyhladavala som ich. Ty si asi mala iny standard a kriterium pri hladani zivotneho partnera, alkohol ti asi nejak nevadil, mne by ukrutne vadilo, keby si vypil co len poharik piva. Okrem rumovej esencie doma nedrzim ziaden alkohol, na Silvestra manzel MNE kupil vajecny konak, inak neprichadza do uvahy a sme stale spolu, okrem roboty, kde mu kedykolvek volavam a on mne tiez. Myslim, ze su take typy zien, ktore pritahuju danych muzov...Zakladom je rodina, ktoru si bohuzial nikto nevyberie.

nashira

A este ohladom vyberu partnera.......Ziadny nema napisane na cele PO 20tich rokoch pojdem za stetkou tak si ma neber.Nevera sa neda predvidat u vsetkych.Moj bol Ing. ,introvert,a doma nebol iba ked pil.Na zaciatku to bol mily a dobry chlapec.....nikdy by som to na neho nepovedala a to niesom hlupa.Ked si vyberame partnera prebehne iskra a zo zaciatku je vacsinou vsetko o.k.Nepripustim to ,aby si tu niektora vycitala ,ze to nevedala skor......to sa neda.To je ako ,ze mas previdat ,ze tvoj manzel zomrie na nejaku chorobu a niekto ti vycita ...naco si si ho brala a to si nevidela ,ze mu nieco je.Tak spi nevera v chlapoch neda sa vidiet ani ocakavat.A chyba to ,ze milujem a snazim sa robit pre rodinu a manzela vsetko ....to nieje chyba je to NORMALNE vytvarat teplo domova ......je to NORMALNE.To ,ze to niekto zneuzije to nieje NORMALNE.Zena nieje mamicka ,ze ma chlapovi vymyslat zabavny program po cely zivot len ,aby pri nej ostal.A ten chlap preco nieco nevymysli a nerozduchava ohen.Tak si to myslim rovno zo srdca.

mer7

Je mi to fakt lúto, neviem si predstaviť , že by sa také niečo stalo mne. Je to hrozné, že ťa takto zneužíval. Prajem ti, aby si na neho čím skôr zabudla, je to obyčajný podliak a slaboch. Netráp sa, to on urobil chybu a ani sa nechcel polepšiť. To čo ti robil je opovrhnutiahodné. Dúfam len, že oľutuje čo ti spravil.

lusiana

goga, ja ked som mala 19, po rozchode so svojou prvou laskou, zacala som chodit s jednym muzom. Nebolo to vlastne chodenie ako take, niekokokrat sme sa stretli. On mal tusim 27-28. A bol az veeelmi dokonaly, ale ja som bola neskusena panna, no ved vies, ake to byva, nic zle by ma ani nenapadlo. Braval ma do restauracii, bol uhladeny, mily, pozorny, v obleku...Nikdy som sa s nim nastastie nevyspala...Az jedneho dna mi zatelefonoval, ze mi chce nieco povedat - ze je zenaty a ma dve male deti (mali okolo jedenho roku!!!). Polozila som mu sluchadlo, spakovala do balika cedecka od neho, aj nohavicky, co mi kupil a poslala som mu to do jeho firmy, kde robil, adresu som si nasla v telefonnom zozname, vedela som len nazov firmy a jeho meno a priezvisko. Vravieval, ze byva s rodicmi a otec je alkoholik. Potom sme sa este raz stretli, ja sklamana a oklamana ako pes a on mi vravel, ci chcem, aby o mne povedal svojej zene!!! No mala som dost. Hovoril, ze jeho zena je jeho prva laska a bola prekrasna ako bohyna, v sexe vraj chce len misionara...Viac som ho nevidela. Vyplakala som sa mamke, ze je zenaty, mrzelo ma to kvoli jeho zene, aj kvoli mne, ale co som stratila? Panenstvo ani hrdost nie, akurat mi bolo luto jeho manzelky, velmi...Takze muzi to robia a casto. Nie som naivka. Ale vlastnemu manzelovi verim, musim, clovek musi mat nejaku istotu v zivote...Mnohi muzi su hajzli a vyuziju hlavne pekne, mladucke nevinne dievcatka. Ibaze na mne si polamal zuby, nebola som hlupa, nieco vo mne vedelo, ze on nie je ten pravy, preto som sa s nim ani nikdy nevyspala...

[zruseny12]

goga ja mam tiez 40rokov,a stalo sa mi to ked som mala 22rokov,akurat sa nam narodil syn...tiez sme fungovali normalne,zariadeny byt,praca,syn...normalny zivot.A ex sa zacal asi nudit,jeho matka ho v tom podporovala...tak aj tak to skoncilo.A presne ako pises,aj ja som mala plno napadnikov odrazu.Ale,vies co ma najviac trapilo?ze ked ja som mohla a mala prilezitost mu zahnut,nikdy som to neurobila ani na to nepomyslela...Za dobrotu na zebrotu...Mne je tiez z takych chlapov na nic a zo zien este viac,lebo aj oni maju rozmyslat...kde maju oni rozum?

goga

nashira, čudovala by si a že sú pase. Ten môj si začal práve z takou, čo pred rokom "načapala" toho svojho a tiež sa rozviedli. Tak ako sa poučila, či aký má súcit???

nashira

Ku kolegovi bud uprimna a povedz nu jasne ,ze ti je z toho a povedz mu aj preco....Neboj sa.Co by si dala takej zene co by to urobila pre teba......Zenaty su pase pre kazdu zenu co si nieco take odzila.Kazdy nech si doma vari polievocku.Este potebujes mat dalsiu nestastnicu na krku....reci su niekedy rychlejsie ako skutok.