opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

goga2

presne ako kkeby si pisala o mne...Dokonca ma chvilu napadlo, ci to nie je provokacia z ich strany voci mne. pretoze sa dlho zabavali na tom, ako som sa trapila.
Rada:
1. vyrozpravat sa u kamaratiek
2. zacni citat nejake psych. knihy o vztahoch.Nie moc odborne. Vselico sa ti osvetli
3. Daj si pred seba absolutne bombovy ciel, na splnenie, ktoreho sa namakas do krvi
4. neponizuj sa, hore hlavu..ziadne prozby a pod.
5. nepripusti myslienku, ze by sa vratil a aj keby chcel nedovol

to su moje osobne skusenosti, ako prezit.
Dnes sa smejem JA, ako sa zeru najzajom a mne je dobre.
3.

nashira

Neexistuje podla mna ziadna kriza stred. veku ...Tie nevery sa deju v kazdom veku a ten chlap jednoducho ked chce tak to urobi kedy chce a s kym chce.Je mi tak biedne ,ze to je tak nahusto.To mas ako so znasilnenim obet si nevyberie ani cas ani miesto ani vek.....Moj ex ma podviedol 3krat a ta posledna to bolo najvaznejsie......bola som tehotna a v termine....tak si vyber.Hovoria ,ze som sympaticka pekna zena a som ucitelka...on si vybral upratovacku a zenu ,ktora sa flakal po diskotekach .Ked som sa o nej informovala tak mi bolo povedane ,ze je podozriva ,ze v praci kradne.Bola fakt skareda a vyzerala ako stetka.Tahal to s nou asi mesiac kym som na to prisla a to sa uz vodili za rucicky z diskotek .Byvala vo vedlajsom panelaku.Bolo fakt peklo.Vsetko sa mi vtedy zrutilo a mal take reci Ing.,ze nas chce mat obidve a tak no cista psychiatria.Tak je to humus on ju nechal ,ale za tri roky sme sa aj tak rozviedli ,lebo sa nemenil a ja som sa rozhodla to ukoncit.Mam 30 a som 3 roky bez neho s muzom ,ktoreho milujem a on miluje mna.A som rada ,ze niesom s nim.

lilimimi

tak ten chlap je este vacsi sviniar a vypocitavec,nez sa zdalo po tvojom prvom napisani..moznoze ta jeho terajsia opatrovatelka skoro pride na to,co si privabila do chalupy-ved ked niekto chodieva len na navstevy,tak je to ine,ako ked s tym clovekom zije.a mozno aj muzicek pride na to,co opustil..len sa cudujem,ze po tolkych rokoch dokazal dost lahko odist-aj od svojho dietata:(stal sa z neho velky sebec.goga,dufam velmi,ze sa casom vsetko na dobre obrati,aj ked sa to mozno nezda,ale fakt nikto nevieme co pride zajtra,za rok...mozno sa zmeni tolko veci,ze casom budes rada,ze sa stalo to,co sa stalo.inak povdal,ze sa chce rozviest?alebo ako to mysli s tym odchodom?

goga

Ďakujem za podporu. Neviem čo mu chybalo, mali sme všetko, čo k spokojnému životu patrí. Myslím si, že to mohla byť u neho aj kríza stredného veku, tzv. bilancovanie, stále sníval v poslednej dobe len o peniazoch, kariére...o ničom inom dokopy ani nehovoril. Máme spolu jedno dieťa a on šiel za ženou s dvoma deťmi a staršou odomňa. Vraj tá ho viacej obsluhuje jak som to robila ja. Asi potreboval opatrovateľku. Aj keď si myslím, že som ho obskakovala až nad mieru, len som mu občas povedala, či sa mu to obsluhovanie nezdá jednostranné a ja nedostávam od neho nič...

lilimimi

sviniar hnusny,dvadsat rokov sa staras o jeho pohodlie a on ta zo dna na den dokaze opustit...povedal ti aspon,co mu chybalo vo vasom manzelstve,alebo co bolo zlevo vasom vztahu?a ta jeho priatelka je ovela mladsia nez ty?a co vase deti-ak mate spolu nejake,nezalezi mu na nich?sucitim s tebou goga:(prajem vela vela sil,nech to zvladnes a nech sa ti casom podari od neho odputat..

Soraja

ahoj, mrzi ma to, co sa ti stalo, neviem si to ani predstavit, ze by ma niekto po 20 rokoch opustil. Je to hajzel a nezasluzi si tvoju lutost, takto sa zachovat. Najhorsie je, ze si o tom nevedela, a necakala si to. To je este horsie, ked sa to dozvies takymto sposobom, ze si myslis, ze je vsetko ok a zrazu sa ti vsetko zruti. MAte aj deti? Ale osobne si myslim, ze po istom case pride zobronit, aby si ho vzala naspät. Teraz musis byt silna, aj ked sa to lahko hovori, ja viem. Ale chce to vsetko cas, aj ked to bude lahke. Hlavne pred nim nesmies dat najavo ako ta to ranilo. Drz sa

bobinka

je to pre teba tazke..ale musis sa s tym vyrovnat..Asi mu to len tak vyhovovalo, mat doma servis a zaroven aj tu druhu..ale ked sa to prevalilo, tak uz nebolo co skryvat..A k tvojej otazke-mohol sa dlho pretvarovat a mat inu, je mi luto, ale je to tak..mam kamaratku, ktora bola s chalanom sice iba 2 roky, ale po tych dvoch rokoch zistila ze ju 1,5roka podvadzal..a nie s jednou ale s tromi naraz..A nemal problem hovorit jej ze ju miluje, spat s nou a planovat buducnost..Ked mu na to prisla..rozisiel sa s nou.. Prajem vela sil, ty to zvladns a urcite ta caka niekto lepsi..