Male biele vyrážky na penise! Co stym?

kajtan

Riesil som uz tento problem a poradim Vam,v prvom rade pravidelna masturbacia,cize minimalne 3/4 krat denne.Samozrejme hned po masturbacii dokladne umit vlaznou vodou a potierat harmancekom.U mladych ludi sa nedostatkom sexu v spojitosti s mensou hygienou vytvaraju tieto vyrazky.Jednoduche ,ale pomoze.

Moja stranka - kaitan.wbl.sk

skurvenec

uf odlahlo mi,nemal som sex a na zaludi dajake chujoviny?to uz o com som myslel ci sifylis a take ale to len keby som sukal :D ale ked to je len taketo,len co na to povedia baby xD

asdfasdf

Chlapci nicoho sa nebojte..... neni to nic vazne.Podla mna to vznika nedostatkom hygieny fakt. Tak mozno ked sa budete o svoj penis starat tak to zmyzne casom. Ale si to nvytlacujte moze sa sta ze dostanete zapal z toho!!!

Rocky

ahojte , mam 16 a mam v tej medzere na zaludi tie vyrazky , su malicke ale je ich vela to uz tak bude do konca zivota? :S

Rocky

ahojte , mam 16 a mam v tej medzere na zaludi tie vyrazky , su malicke ale je ich vela to uz tak bude do konca zivota? :S

Kolombo :-p

Takže ak sa jedna o toto -- www.omimine.cz -- tak tam mate odpoveď je vraj nato jojobový olej -- -odkaz odstránený- -- nema to vraj žiadne vedlajšie učinky tak to skuste a napište ako ste natom dúfam že nam to pomože :-)

jaani

DObrI den prosim poradte my asi pred 3 ci 4 rokmi sa my na penise zacali objavovat male vyrastky podobne akne neskor vsak sa zacali naplnat niecim takym ako je npr.hnis takze vlastne teraz skor posobia ako akne po zacervenani snim zacne tiect hnis to zacervenanie trva aj mesiac . Doktor my najskor predpisal imazol to my vobec nezaberalo skor by som powedal ze este potporilo vyvin pupacikou potom asi pred rokom som zmenil kozneho lekara a dostal som od neho vermunal ci tak dako sa to vola ze by my to vlasnte malo vypalit v poctate az do korena powedzme ze to ako tak pomahalo zastavovalo to reakciu premeny mojej koze na pupaciky ale za velmi bolestivu cenu po jednom potreti pupacikou sa my celi penis zacervenala zacl velmi palit na upokojenie som si daval zinkovu mast. a asi pred mesiacom som badal na predkozke ani to neviem opisat take neco ako keby spalena koza ci co . mno a potom asi pred tyzdnom take male 4 pupaciky sirky mozno 1 mm na zaludi. ProSim O Pomoc co amm stym robit respektive je to daka choroba aleboo som sa niekde nakazil?? ak by bolo mozne da sa zohnat nieco bez receptu dake lieky ?? prosim poradte my . voPred daKujem p.s( moj vek je 16 rokou som panic)

xpacient

ja mam podpbny problem,ale mam biele vyrazky z vnutornej strany predkozky,a zvnutra mi vyrasta ani neviem co...neviem ci mate taky daky podobny problem,mam to asi tak pol roka,zijem pohl.stykom,a mam taky pocit ze vzdy po sexe sa mi to bud zvecsy,ale nejaka pribudne....neviem co a jak ´...neviete poradit?

truckerik

Ja mam zatiaľ len tri tie biele gulôčky, ale tiež by som ich rád odstránil. Dúfam, že sa tu ktomu konečne niekto jednoznačne vyjadrí, a mal by to byť nejaký odborník, aby to tu neboli stále len nejaké dohady o liečbe. Bol by som vďačný