Male biele vyrážky na penise! Co stym?

???????????

Dobry den.chcem sa opitat mam okolo prstenca dive meso ako to mam odsrtanit? aby to zmizlo a co je to? poradte my prosim. Dakujem.

FiloS

Dobry chcel by som sa opytat .. ja mam take malinke vyrazocky na spodej strane predkozky..vydno ich po stiahnuti predkozky, su aj na spycke zaluda..je ich tam malinko, a su aj na okrajoch zaluda a su blizko pri sebe....su ako pučiky alebo take niečo .. prošim pomožte :( mam 15 pohlavny styk som ešte nemal ... pište na EMAIL:)filos@zoznam.sk..PROSIM POMoŽte:(

FiloS

Dobry chcel by som sa opytat .. ja mam take malinke vyrazocky na spodej strane predkozky-vydno ich po stiahnuti predkozky, su aj na spycke zaluda-je ich tam malinko, a su aj na okrajoch zaluda a su blizko pri sebe. touto cestou sa vas chcem spytat ze co to je?? nemal som ešte pohlavny styk ..mam 15..prosim pomožtee:(

alllleluja

Boze chlapci mam 17 a mam to tes us som s tim aj pracowal ako sexovall a nic strasne to neni wete co pomaha vimocit si penis w repiku a mne to zmizlo ked citam teto koment tak sa toho bojite kolko mate rokow kua ....

jaromal

mam 49 r., diagnostikovali mi po steroch z penisu (veľmi nepríjemné vyšetrenie) bakteriálne ochorenie - stafylokok a nasadil antibiotiká: AZITROX. O stafylokoku som sa dočítal prevážne sko ochorenie dýchcieho ústrojenstva - môžete mi objasniť ako sa dostal "dole"? Ďakujem jaromal

zeco

cawte mam podobni problem ako tuna kolegovia ale mne z tich malich pupacikou zacinaju ako kebi jazvi mam to uz dlho potrebuujem radu bojim sa ist k doktorovi
stricek.jonatan@zoznam.sk

KuwaMnaEbne

Nazdar tiez mam tie biele sracky ale na spodnej casti vtaka a je ich tak dost :D...a este na zaludi hned na pravo asi take milimetrove a je ich asi 5 a su na kope....nic zatial to neboli proste nic je to OK ci treba s tym ku "lekaaarke" zabehnut ??? pls poradte mozete napisat aj na mail 1.sukac1@azet.sk