Male biele vyrážky na penise! Co stym?

Jani0101

Dobry :) ja by som sa tak tiez chcel k tomu spitat uz dost dlhy cas mam na penise take dost cudne male bodky do teraz boli zvacsa biele ale postupne uz cervenaju a hromadi sa v nich nieco ako hnis . Asi tak raz do mesiaca jeden pupak praskne a vyzera to tak ako by ste si vytlacili ciernu bodku. Je to daka choroba alebo je to narmal (mam 16) respektive co stym?? :(( za odpowed vopred Dakujem :)

123456789147

dobry den
mam taky problem....na zaludi mam male biele vyrazky ktore su mazlave aaa zalud ze cerveny nwm co to jee prisim mozte i povedat co to je ako by som to mohol liecit alebo davat si nato nejaku mast objavylo sami to hnde na druhy den po sexe diky pls odpiste na moj email Huligans93@azet.sk

jaaa

aj ja to maaam a newem co z tym ked wrawite ze to treba len vytiast ale ja to mam na hornej casti penisa tam ako je proste hned ako sa kuknes na penys z hora tak tam to mam a je to malo ale som sa to snazil dat dole ale nslo to tak to je len zaschuty moc wrawite??

jojosem

chalani mám to tiež, ale poteším vás trocha. Všimol som si že to má aj Robert Rosemberg, ktorému to očividne nevadí. Takže šup šup sexovať. :)

Gasos24

Cawte prosim porate mi tes mam tote biele vyrasky ale jak som to tu precital tak som sa trosku upokojil ale mne tote biele vyrasky no ne vsetky ale jedna jak to mam povedat narastla a som ju vipucil a biele mi stoho vyslo a us po treti krat nevete co to moze byt prosim odpiste mi.

Dexter

je to v pohode ma to asi kazdy 4 clovek ide o zle rozkladanie tukov a ich ukladanie cize zdravsia zivotosprava a vraj pomaha zinok a selen.Vraj postupom casu zmiznu ale nie je vylecene ze sa zase objavia: ) ste zdraví ako ryby, nebojte nic.