Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

makroo

ahojte ludia.. prosim vas starsich napr 20 + stouto chorobou ako zijete zivot?? da sa to prezit ?? myslim na pracu,jazdenie na aute a tak.. som mlady a mam pp.. s nerealnnostou ,pytam sa preto,lebo si neviem predstavit fungovat v praci. .ked mi je stale na odpadnutie.. alebo soferovat auto .. ked som jak nafetovany .. ale mal 3 promile.. uplne otaseny.. jajj neviem si to predstavit -vy normlane chodite na autach ? a co ked dostanete nerealnost ?

susan1108

ahoj rena ja mam spravenu MRI aj krcnej aj mozgu a bola cista... rena aj ty si mala navaly tepla a take ihlicky po tele???... tebe robili lumbalku???...fuuuuuj je mi na odpadnutie

rena23

Lebo som mala podobne problemy a bola som vysetrovana pre podozrenie na sm, nakoniec ju vylucili, a az potom prisiel na rad psychiater. Najskor treba mat vylucene telesne ochorenia, az potom riesit psychiku. Lumbalku netreba, ak mas v poriadku MRI. Robili Ti ho?

susan1108

Rena ano bola vsetko mam ok, jedine co som nedala spravit bola lumbalka... mala som dat???... ja sa bojim,preco sa pytas, na neurologii mi zistili tetaniu ale ja mam v krvi mineralov dost, takže nrozumiem tomu..:(..o co moze ist??... jak mi moze byt cely den už od juna zle...

susan1108

Denca ja viem, že by som sa mala upkojiť ale tak už som zufala z toho že mi je celý den zle... teraz mi trnie tvar a hrudnik... a supla som 0, 5 neurolu a niiiiiic...

denca6789

ano susan,mavam aj pocit na odpadnutie, aj vsetko co si pisala. za to vsetko moze psychika. upokoj sa. viem vie to byt velmi neprijemne. podobne ako usmev,snazim sa tomu nevenovat pozornost. a mozno to znie hlupo,stale si opakujem slova,nic to nie je,su to len nervy. netreba na to stale mysliet. hubinka:musim byt silna,inac zdrava nikdy nebudem. zvladnem to,zvladneme to vsetci.viem,ze si tym nechcela povedat nic zle. a ty musis mat skveleho a chapaveho priatela,takych je dnes malo.

susan1108

úsmev aj mala si niekedy alebo mavas akobynapnutu polku tela alebo nohu krk tvar???.. ja to mam ked vstanem akoby sa to telo nevedelo rozhýbať ma to tve lebo som už pol roka na ADecka a mam casto navaly tepla, a navaly do hlavy.... a neznasam teplo..:(...vobec ho netolerujem, stale sa bojim, že mi nieco vazne je, že lekari nieco zanedbali, že mam nejaku infekciu, ach..ja už neviem neznasam ked mi brni hrudnik, lebo sa bojim... a on to robi casto, a v hlave stale akoby vvies ked mas chripku, taka malatnost, ble akoby som mala každu chvilu omdliet niekedy s tým zaspavam..:(a úsmev tie pocity pri srdiecku su fakt zo stresu...

usmev:)

susan, to mravcenie alebo akesi vibrovanie mam aj teraz.. akoby ti cele telo pulzovalo a este k tomu aj tie tlaky v hlave, az do oci.. veru, nieco take ako pri chripke.. ja neviem, ale snazim sa si to nevsimat, ja viem, ze to mam, niekedy to zacitim, ale beriem to v pohode a potom na to aj clovek zabudne a hned je lepsie.. my sa len prilis pozorujeme.. ja teraz s tym srdcom, Ty zas s inymi vecami.. sportujes? sport je vynikajuci, vyplavuju sa pri nom endorfiny a vie aj velmi pomoct co sa tyka zlepsenia zdravotneho stavu.. vyskusaj!:-)
a dakujem aj za to srdce, ste ma teraz troska ukludnili, nieco take som asi potrebovala pocut, este, ze vas mam!:-)

hubinka202

ahoj denca je dost smutne ze muz tvoja blizka osoba ta nevie pochopit hlavne ked to potrebujes.nic ve zlom tym nechcem povedat ale mna moj priatel aj zaviezol k psychiatricke len aby som sa stoho dostala.ale ty si silna zena a ty to zvladnes bude ti dobre neboj...