Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

hubinka202

ja sa aj tesim aj mam strach stoho ze budem mat dieta.bojim sa ze sa nebudem vediet starat o to a tak.a preto si myslim ze tu depresiu mam stoho.a ked porodim tak mi to odpadne.ved uvidim este mesiac nejako vydrzim.

hubinka202

tak to mas o dost tazsie ako ja.ale mas syna ktory ti urcite radost robi a sa tesis z niecoho.ja tu mam aspon niekoho kto to zazil a vie ake to je.len vo mne je chyba ze nerobim to co mi radia.ale pevne verim ze ked porodim tak to vsetko zmyzne,

myself

RNG - trosku som hladal na nete a nasiel som velmi pozitivne revenzie na passionflower (slovnik mi to nevie prelozit, tak neviem co je to vlastne za cudo), ktore je vraj velmi ucinne hlavne na uzkosti a panicke ataky.
Dalsi zaujimavy produkt je vytazok z korenov KAVA KAVA - nieco obdobne ako passionflower.
Nemas nahodou skusenosti s tymito latkami ?

denca6789

som vydata trinast rokov,tu sme piaty rok. vydavala som sa doma,na slovensku. nemam to ruzove ani v manzelstve. manzel mi nerozumie,on ma na to vlastny nazor. nikdy somnou nechcel k psychiatrovi,aby pocuk o co vlastne ide. prosila som ho,vela krat s placom. nepotrebujem lutost,len pochopenie. nemam to tu lahke,ale snazim sa tomu nepodliehat uplne.

denca6789

ahoj hubinka. presla som tym,viem ake to je. keby si vedela aky mam strach kazde rano sadnut do auta,ale musim. mna tu naozaj nema kdo podporit,nemam kamaratky,nemam tu nikoho. musim to zvladnut sama. daj tomu cas. ja myslim,ze pre zaciatok to staci,aspon na dvor,pretoze s dcerkou budes musiet chodit von. bude dobre,ver tomu.

hubinka202

ahoj denca je to velmi tazke som mlada baba a stale doma zatvorena.ma to velmi trapi bo doma sa mi iba stav zhorsuje.neviem co mam robit chodim na dvor stale ale ked videm von zesa prejst po dedine tak sa vzdy otocim a idem spat bo mi je hned zle.ja ti dakujem za podporu.

myself

RNG - dakujem za odpoved, a dufam, ze som sa ta nedotkol.
Otazka, vies mi pripadne poradit nejakeho overeneho dodavatela od koho tieto produkty nakupujes. Pripadne, nechystas sa nahodou nieco objednavat ? Ak ano pripojil by som sa a postovne by sme rozdelili, aby to vyslo lacnejsie.
dik