Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

susan1108

Denca a mavas aj pocity na omdletie??...alebo akoby si bola po opici???... mne aj hlava mravci, niekedy až brni, vies take jak keby som mala vibrator v tele, fuj... neprijemne to je na hrudi, nechapem, prečo sa to stale deje, a prečo mi to nedovoli ani odpocivat!!!... vstanem z postele a hned to mravncenie... ach a este tie tlakky v hlave...usmev nemusis k lekarovi s tym srdieckom podla mna, mne sa to tiež dialo... stres, ono tie priznaky sa menia..ale to hnusne mravcenie asi nikdy neodide!!§ Denca aj ta palia napriklad nohy alebo musis mat serstvy vzduch mne je tak na mdloby rano že v teple byt nemožem....oj... sa citim jak v chripke...

usmev:)

susan, ano, ano, vsetko to co opisujes je bezne.. mravcenie, tlaky, vsetko, vsetko.. skus sa na to menej sustredit, ked to aj pride, tak to nejako akceptovat, ak to tak mozem povedat.. ked uz si to tolkokrat zazila, tak si povedz, ze ok, zasa to je tu, mne je to uz jedno.. ja viem, lahsie sa to pise, ale vyskusaj to..
denca, dakujem! ja viem, ze to bude pravdepodobne zo stresov, lebo mas pravdu, velakrat je to tak, ze ked si v strese, tak je to ok, ale akonahle pride uvolnenie a uz mas po vsetkom tom stresujucom, tak vtedy sa to odrazi.. ja to tak zvyknem mavat.. len je to velmi neprijemne, keby sa to aspon toho srdca netykalo, ale radsej nieco ineho.. vies, aj ten kardiolog mi uz napadol, ale nejako este viac znervozniem, ked si predstavim, zeby som teraz tam mala ist.. teraz mam po tych stresoch oslabenu mieru toho co ma vystresuje a toto je jedna z veci, ktora ma vystresuje uz len pri pomysleni na nu.. dufam, ale ze to nebude naozaj nic vazne a hlavne nic tykajuce sa srdca.. ale velmi pekne dakujem, ze si napisala!:-)

denca6789

ahojte. mila hubinka,moj manzel mi povedal zakazdym ked som ho prosila nech ide somnou k psychiatrovi,ze tam chodia blazni a hlupy ludia. tazko sa mi o tom pise. tie slova vedia tak boliet. nechce si uvedomit,ze nemozem za to,za tie stavy. a preto sa to casto konci zufalym placom. usmev: preco nejdes so srdieckom k lekarovi? aj ked si myslim,ze je to z tych stresov,co si mala pred maturitou. viem,ze uz mas po,ale mne moj psychiater povedal,ze stavy ktore mam mozu byt aj z davnejsieho stresu. nieco pravdy na tom bude. a chrbat boli aj mna,hlavne na lavej strane v okoli lopatky. je to vsetko z nekludu,nepokaja. svaly su stuhnute. nic vazne to nebude. nemaj boj.susan: ja to mravcenie mavam kazdy den,cely den. a k tom sa mi toci hlava,tazko sa mi dycha,mam tlak na hrudi. za vsetko moze psychika. je to neprijemne viem,uz s tym zijem dost dlho.

susan1108

ahojte, to aj vam mravci alebo vam, pride zle hned po prebudeni alebo ked vstanete, pokial sa rozchodite???... ja napriklad ked vstanem tak mi mravci telo a ťažko sa mi dýcha a to stale..:((... hlavne nohy a hlava...nieje to trpnutie ale mravcenie, inokedy mam tlak v krku a pocit na odpadnutie... stava sa vam to???,,, mate tieto pocity??.... aj každý den???

usmev:)

baby, ja som rada, ze ste sem prisli a zacali ste pripisovat:-) kazdy si z toho nieco vezme a je dobre, ked je nas tu viac a mame sa s kym poradit, vieme, ze nas aj niekto cita, pripadne poradi, hned je to lepsie..
ja sa stale nemam najlepsie, vcera som bola uplne hotova bez toho spanku, vecer mi opat neslo zaspat, tak som sa rozhodla, ze dnes nepojdem do skoly, aby som sa aspon vyspala, lebo som uplne citila ako to potrebujem..
ale cely den sa citim zle, hrozne ma trapi to srdce:-/ neviem co mam pre neho urobit, aby sa to nejako zlepsilo.. hrozne tlaky mam na hrudi, bolesti, pichania, palenia, preskakovania, arytmie.. keby aspon parkrat, ale teraz stale, stale..
navyse ma boli chrbat, cely, ale jedna oblast hlavne, to ked si ju stlacim, tak idem vyletiet z koze pomaly.. kazdy vecer preto cvicim take cviky na chrbat, aby sa mi uvolnil, ale nic, stale boli a je stuhnuty tak isto.. pocity su to uplne hrozne..
tak drzte sa vsetci!! mne, ked prejdu tieto problemy okolo srdca, tak prehlasujem, ze uz sa nebudem na nic take stazovat! :-)) len nech to srdiecko poslucha, nic ine si neprajem..

hubinka202

a tvoj manzel vie o tvojom probleme?tiez to pochopim ked budem mat dcerku uz na svete.sa na nu tesim velmi mi to pomoze budem mat pre koho zit!!!je dobre ked sa mozes aspon tu podelit o to co ta trapi

denca6789

som rada,ze mozem pomoct a,ze som nasla toto forum. ako sa hovori radsej davam,ako dostavam. a mne pomoze aj to,ze obcas napisem. vies,uz vela krat som mala ten pocit,ze uz dalej nemozem,ze sa z tych stavou zblaznim,ale vzdy mi pride na rozum syn. nechcem,aby prechadzal tym istym peklom,snazim sa mu byt oporou vo vsetkom,aj ked mi je prave na nic. nie vzdy to ide,ale musim. teraz ja dakujem tebe za tvoju podporu. vdaka.

hubinka202

vies denca ty si clovek ktory ma horsie problemy pretoze ta nema kto podrzat a ja stale na teba myslim pretoze mi je luto ze mas problem o ktorom nemozes z nikym inym rozpravat ako tu.ale aj ked ta nepoznam tak je to velmi pekne ze sa snazis podporit inych.pretoze vies sama ake to je mat problem a sa snim podelit.ja ti velmi drzim palce drz sa

RNG

Myself, je plno roznych ukludnuijucich rastlin, aj mucenka(passiflora) aj napr rozne caje(L-theanine) aj kava kava koren z oceanie.
Kava Kava(AWA) je silne ukludnujuca(kavalaktony), ale aj trochu uspavajuca. Bol to ceremonialny napoj bojachtivych ostrovanov, ktory sa takto ukludnili, aby si v klude mohli premyslet, ci a ako sa im oplati bojovat.
Moja zena ho pouzivala urcityu cas, potom nejaky blbec vyrobca v Nemecku vytazoval kavalaktony acetonom a produkt, co predal otravil zopar ludi(znicena pecen) tak niesto toho, aby povedali ze to bolo z acetonu zakazali kava kavu predavat v Europe, a to ovplyvnilo aj US vyrobcov, lebo na nete bola hromada propagandy priti kava kave. Samozrejme v USA ziadny dokaz o skodlivosti nenasli, naviac je to aj tradicny napoj na Hawaii a teda zakaz nemohol byt na lutost FDA vydany, ale uz len to zle meno vyradilo kava kavu z vyrobnych programov mnohych velkych vyrobcov.
Takze je jej na trhu malicko a teda samozrejme pridraho.

Moj otec to napr pouzival na uspavanie, zena na ukludnenie, obaja spokojni s ucinkami.
Neodporucam na dlhodobe pravidelne pouzitie, len obcasne. Davka kavalaktonov od 50 do 150 mg, podla potreby.

denca6789

co tam bolest hlavy. ta ta predsa noedradila ist von. a to je fakt super. vy uz mate doma jar,tu je to hrozne. prsi nam tu uz treti den. ale snad bude aj tu pekne. a to,ze si bola vonku,aj napriek bolesti hlavy,je naozaj skvele. naozaj ma tesi,ze sa mas o nieco lepsie. len tak dalej. drzim ti palce.