Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

hubinka202

i ked dneska citim strasnu bolest hlavy tak som bola chvilu na dvore viac sa mi nedalo.ale je super ze som aspon niekde bola.

denca6789

ahoj hubinka. nemusis dakovat,som rada,ze aspon troska som pomohla. uprimne mam z toho radost. kazdym dnom to bude lepsie.

hubinka202

ahoj denca aj ja mam stoho radost a mi bolo tak fajn a dnes pojdem skusit zasa ist von.teraz ma to taha samu ist ked to chcem dosiahnut.dakujem ti strasne vela bo aj ty si mi v tom pomohla aby som nabrala odvahu.

denca6789

ahojte vsetci. hubinka,mas moju pochvalu,vidis,ze to ide. pekne krok po kroku.dokazes to. ahoj usmev:moj dnesny den bol podobny,ako tvoj. rano som brala syna do skoly,bolo mi hrozne. nevedela som vystupit z auta. mala som pocit,ze stracam kontrolu nad vsetkym. v hlave som mala prazsky orloj,vyslovene ma boleli ruky,nohy. bolo mi velmi na figu. a este k tomu lieku. je to slabsi liek na upokojenie. mne osobne nezabral nikdy. aj som ho prestala brat.

usmev:)

myself, asi myslis Guajacuran :)
no ja som to mala :D ja som mala asi naozaj vsetky taketo dostupne lieky z lekarne :D to bolo take obdobie, asi jedno z naozaj tych najtazsich v mojom zivote a vtedy som skusala uz aj nemozne..
no, co ja viem :) mam pocit, ze prvykrat som ho uzila raz v noci, ked som nemohla zaspat a citila som sa z neho uvolnenejsia (ak sa nemylim, on ma aj uvolnovat svaly) a aj som potom zaspala, ale podla mna to bolo placebo :) a potom si pamatam, ze som ho zasa raz vzala, vtedy vobec nepomohol.. a potom este raz a vtedy asi zasa placebo zaucinkovalo :) ale s tou navykovostou neviem ako to je, podla mna to je len taky slabsi liek, ale ak to tak pisu, tak potom je to mozne :)

myself

Usmev:) ok tak podme do toho. Pockajme ci a co odpise RNG a ide sa objednavat :)
A neboj, ja som uz nakupil tolko veci cez vseliake internetove obchody a zatial som bol vzdy spokojny.

Apropo, mate niekto skusenosti s GUAJACORAN ? Vraj to celkom pomaha proti uzkosti, ale ze vraj je to navykovka.

usmev:)

ahoj Daniel:-)
viem Ta uplne presne pochopit, aj ja som studentka a ked sa nad tym tak zamyslim, mozno prave ta tuzba po tom byt najlepsia, tuzba po akejsi dokonalosti, ma priviedla tam kam ma priviedla.. a Ty taktiez pises, ze si jeden z najlepsich z rocnika, takze asi mas na seba velmi velke naroky a mozno si tiez velky perfekcionista a to bude kamen urazu.. ak budes nieco potrebovat, kludne napis!:-)
ahoj myself, vies co, ak by si nasiel nieco ucinne, tak by sm si to mohla objednat aj ja a rozdelili by sme si postovne, co Ty na to?:-) len ja som v tomto taka strasne nedoverciva, bojim sa objednavat len tak z nejakej zahranicnej stranky, ked nevies co to bude zac, skor nieco overene.. ja viem, v tomto som asi prehnane opatra:-)
hubinka, super, mas velku pochvalu, ze si dnes bola vonku a zvladla si to:-) kazdy den si daj nejaky ciel, ktory zvladnes, napr. zajtra pojdes este o kusok dalej, potom zasa o kusocek, az sa to zlepsi, uvidis:-)
napriklad ja som mala dnes uplne zly den.. katastrofalne som sa vyspala.. sla som si lahnut, ale vobec mi neslo zaspat, prevalovala som sa v posteli asi do piatej rana, normalne som zazila ako zacalo svitat a to som vstavala uz pred siestou:-/ a ja mam odpozorovane, ze ked malo spim, hadam aj 100% sa mi vie stav zhorsit.. ja jednoducho musim vela spat, vtedy mi je ovela ovela lepsie!:-) no a tak som to nejako v tej skole vydrzala, ale cesta domov bola dost hrozna, hrozne mi z tej celkovej unavy busilo srdce, citila som strasne arytmie, vysoky pulz, tazko sa mi dychalo, cely den ma striasalo od zimy.. nastastie som stastne prisla az domov, ale tesne pred tym ako som vystupovala z autobusu uz domov ma tak hrozne zacalo pichat pri srdci, ze som nemohla ani pokracovat v chodzi.. vtom ma aj hrozne zacal boliet jeden bod/alebo skor uzemie v lavej strane chrbtice, hned pod lopatkou, normalne sa ani vystriet nemozem, tak pevne verim, ze to mam len z chrbtice a nie zo srdca.. dnes som sa snazila troska pospat, ale ani teraz sa mi to uz nepodarilo, stale ma to tam boli a picha a este mam aj taku palavu okolo toho, takze dnes nic moc u mna.. to je tak, ked clovek jednu noc skoro vobec nespi, hned sa tazsie bojuje:-) tak snad sa to zlepsi.. vy ste dnes mali aky den?:-)
drzte sa:-)

hubinka202

vies mam stoho obavy.a bola som vonku chvilu na slniecko a bolo mi dobre anazila som sa nemysliet nato tak ma to aj potesilo.a si hovoril ze som silnejsia ako strach a to ma povzbudi.dakujem ti denca ze ma takto podporis.velmi to pomaha.