Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

rena23

gravity, neviem, aka je Tvoja terapeutka, ale ak za nieco stoji, moze to byt test, ci si uz zrely na vysadenie, ak sa nevies vyrovnat s moznostou, ze sa Ti to bez liekov vrati, este nie si dost silny, na to, aby si ich vysadil. Este by som, na Tvojom mieste, s vysadenim pockala.

rena23

niko, jasne, ze mas vydrzat a ze to nie je konecna!!! Ja som pred vyse rokom planovala samovrazdu a teraz mi je super! Nevzdavaj sa a pracuj na sebe, necakaj, kedy zacnu zaberat lieky, ono to pride, ale musis chciet aj Ty!!!

niko666

denca6789
to ako myslis ze mam este vydrzat na tom cipralexe?ved uzho berem skoro 2mesiace a teraz tyzden do zadu mi zdvihli davku na 15mg a sa to zhorsilo,,vcera som si dal len10mg a dnes mi je lepsie,tak ja si myslim ze mi asi dobre nerobi

gravity

Inak, dnes mi bolo po dlhom čase znova zle. Začalo to včera návštevou psychoterapeutky, ktorá mi nezabudla počas sedenia dvakrát pripomenúť, že po vysadení liekov sa mi stavy pravdepodobne vrátia a že tu má pacienta, ktorému sa to vracia stále, že je neliečiteľný atď. Fakt profíčka, mal som z toho náladu podpsa, ešte večer prišli prvé príznaky a dnes doobeda fajnové derealizácie s nábehom na atak, ale rozdýchal som to, dal si po dlhom čase jeden xanax a prešlo to.
Vysadzujem tretí týždeň seroxat, všetko bolo v pohode, kým ma nerozhodilo posedenie u psychoterapeuta. Fakt posledné miesto, kde by som to očakával...

gravity

iseer, je ti príšerne nie z toho, že si začal brať seroxat, ale z toho, že ti ešte neúčinkuje, resp. ešte ti v mozgu robi trochu paseku. je to pre tvoj nervový systém nový prvok, ten liek potrebuje zabrať a napraviť ti prenos neurotransmiterov. až niekedy po dvoch týždňoch pocítiš úľavu. takisto by si mal popritom brať nejaké anxiolitika, ktoré poskytujú okamžitú úľavu, minimálne prvé týždne, psychiatrička ti žiadne nepredpísala?
ak máš rád filmy, veľa ich pozeraj, rozptyľuj sa, nehrab sa v svojom vnútri, to ti teraz robí len zle. určite sú veci, ktoré máš rád, venuj sa im. ak máš kočku, buďte veľa spolu, chodievajte niekam na výlety, rozprávajte sa, sexujte atď. :)
športuj, vezmi bicykel, slúchadlá na uši a fič. švihadlo, činky, plaváreň, hocičo. fyzická námaha robí mozgu véééľmi dobre. hlavu hore, si ešte len na začiatku, vydrž!

denca6789

ahoj niko. kazdy z nas si tym presiel,myslim. NIKDY SI NEHOVOR,ZE JE TO KONECNA! som pre teba uplne cudzi clovek,ale ta prosim VYDRZ!

niko666

rena23 dik za radu ale toto je konecna takto zle som sa nemal ked som tie lieky nezral toto je fakt zle nemam za 24hodin chvilu klud a celeho ma trase..k...

niko666

ahojte,,potrebujem poradit,,uz mesiac a pol berem cipralex10mg..necitim sa ale dobre zda sa mi ze sa mi stav este zhorsil,,minuli tyzden som bol u doktorky a som jej to vravel a pridala mi este 5mg takze 15mg denne ale zda sa mi ze mi je este horsie divne stavy mam niekedy neviem ist medzy ludi a necitim sa dobre,,poradte mi mam prestat brat ten cipralex alebo co?dakujem