Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

monza

giuška aj ja beriem 4. deň Citalec 10 mg, a keď cítim, že som nervoznejšia, tak si dám neurol. Tebe čo povedali, kedy začne zaberať Citalec.?Dnes som cítila suchosť v ústach, treba vraj veľa tekutín piť. No uvidím ako mi bude, či mi pomôžu tie lieky.

giuška

NO zdravim tak a mam pp nasadili mi lieky citalec a xanax,no uvidim do obeda mi bolo dobre teraz mi je trocha zle ale snažim sa rozdychavať.ale som rada že som tam bola a aspon viem že to nieje až take hrozne ako si človek mysly ked ho chyti zachvat

giuška

pekny večer prajem,som mamina troch deti a asi mam pp,zajtra mam prvy termin u psychiatra.už asi pol roka mi je strašne som jak matoha,zachvaty sa zhoršuje ako počasie.mala som jeden paradny če ma hned braly do nemocnice na neurologiu z podozrenim na važnu mozgovu chorobu,naštastie mi nič take nezistily,iba dva vyskočene stavce na chrbtici a tetaniu.je to strašne sestra ma už davnejšie posielala psychiatrovy ale samozrejme som si nechcela pripustiť že by som mala problem,chcela som sa stym popasovať sama bohužial to už nezvladam hlavne ten pocit ked to na mna ide a ja sa nedokažem ani postaviť či vziať na ruky dceru.tento tyžden som mala tri ,musim stym niečo robiť takto sa žiť neda,musim sa ztoho dostať kvoli detom.vaše prispevky mi normalne pomahaju rozdychavať.som zvedava ako dopadnem zajtra neviem či sa mam tešiť alebo bať

hubinka202

denca urcite sa ozvem pretoze ked mi je najhorsie tak vzdy si spomeniem na tvoje slova.zajtra k lekarovi tak som zvedava ci uz budem mat porod za sebou

denca6789

ahoj hubinka. som na teba hrda,a mozes byt aj ty sama na seba. ani nevies ako sa to dobre cita. neboli to len moje slova co ti pomohli,ale hlavne tvoja pevna vola,tvoje odhodlanie. mam z toho radost. ja sa mam raz tak,raz tak. syn ma prazdniny,takze sme vela vonku,umudrilo sa nam aj pocasie. povedzme,ze som v pohode. drzim ti palce,aby vsetko dobre dopadlo. dufam,ze potom napises. drzim palce!

denca6789

mily niko. presla som tym. strachom,nutkavymi myslienkami,a kade cim este. ja sa liecim uz pat rokov,som sice uz bez liekov,len homeopatika. nie som este uplne vyliecena,este stale mi byva hrozne. ale tesi ma kazde nove rano,kazdy novy den,pretoze vzdy dufam,ze bude krajsi ako ten predosli. mysli na to,ze ti nic vazne nie je,je to len psychika. musis vydrzat,dat si este cas. bude ti lepsie,len treba chciet. ja ti drzim palce,podari sa to,uvidis!

misulienka

ahoj mozem sa apytat ze jed mi je zke ud zalutka a na odpadnutie ze to je z pan poruchy??strasne sa bojim ze zomrem.

gravity

presne to si vravím. zistil som však, že keď sa mi v hlave stretne pár ťaživých myšlienok, že sa navzájom tak nejako synergicky vyburcujú a spôsobia mi skrat. musím sa s tým naučiť pracovať.

rena23

gravity, skus si napr. povedat, ze to zvladnes a just jej ukazes, ze Ty nie si ten pripad, ako spomenuty pacient. Mne taketo veci velmi pomahaju... Drz sa!