Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

rena23

gravity, to nie je strasenie, ale konstatovanie faktov. Kazdemu z nas sa moze uzkost vratit, nech sa momentalne citime akokolvek dobre. Ak niekto nezvlada co len pomyslenie na to, podla mna, este nie je pripraveny ukoncit liecbu. Verit, ze to zvladneme je velmi dolezite, takze aj zdrave sebavedomie je dolezite - ludia, ktori si veria a maju sa radi taki, aki su, uzkostami netrpia.

hubinka202

ahoj denca dlho som tu nebola ako sa mas?bola som v nemocnici ale psychicky sa mam lepsie neberiem lieky a spravila som vela pokrokov,okrem vliest do obchodu som bola uz hoci kde.ale teraz sa mi uz neda vela chodit ked mam par dni do porodu ale tesim sa stoho a tebe budem vzdy vdacna a budem si ta pametat.DAKUJEM

niko666

denca6789 ahoj ja som sa neurazil,,dik za rady aj rene 23dik,,ja som si len neni isty tym ci mi tie lieky sadli lebo uz su to pomali 2mesiace co to zerem a citim sa na nic som podrazdeny taky som nieaky cely zlaknuty ked mam ist do obchodu alebo som mezdy ludmi tak fuu to su stavy-(((a myslel som ze to bude lepsie ked to uz dva mesiace zerem..pred tym som bral anafranil a zmenili mi to na cipralex prvych 5dni sa da povedat super a potom od vtedy je to zle,,teraz neviem co si mam mysliet ze preto mi prve dni bolo dobre ze som prestal stym anafranilom alebo ze mi hned zaberal cipralex?toto je to comu nerozumiem,preco tych 5dni bolo dobre????????

misulienka

dori den,chcem sa spytat ako sa prejavuje panicka porucha.mam take podozrenie na nu ale nie som si ista.dakujem

gravity

rena, toto predsa nie je hra na sebavedomie, ale liečebný proces. nebudem hádam niekoho, kto si lieči úzkostnú poruchu strašiť relapsom. terapia má pôsobiť proti anticipačnému strachu, nie ho vyvolávať. oprav ma, ak sa mýlim.

denca6789

ahoj niko. nechcela som ta urazit. neviem preco ti psychiatricka nezmeni lieky,ked ti nerobi cipralex nerobi dobre. ja som ti chcela aspon takto pomoct. tiez som mala obdobie,ked som uvazovala uz nad tym najhorsim. nechcem ta poucovat,ale nie vsetko su lieky,a vsetko nieco trva. bude to lepsie,daj si este trocha casu,a nerozmyslaj o konecnej. kazdy z nas vyskusal aj nemozne. a myslim,ze je tu par ludi,ktorym sa dari tu hlupu paniku a vsetko s tym suvisiace prekonat. este raz prepac ak som ta urazila,a drz sa. zvladnes to.

RNG

Bioptron na depresie, to je ale sila!
Je sice pravda, ze silne denne svetlo pomaha vytvarat melatonin a vitamin D, ktore su napomocne pri depresiach, ale ved na to staci sa poprechadzat vonku.

Evelyn1961

dobry den, vdaka BOHU uz mnoho lekarov pozna ucinky a doporucuje alternativny lekarsky pristroj BIOPTRON, ktory lieci pravu pricinu depresie a velmi ucinne zmeni kvalitu zivota. Ak mate zaujem o blizssie informacie , rada Vam pomozem. Piste na email -adresa odstránená-

rena23

gravity, prave v tom je pointa - ze sa jej Tvoje sebavedomie podarilo podkopat prilis lahko, treba na nom este popracovat - asi dost neveris, ze to zvladnes aj bez liekov.

gravity

Pochybujem, že je to test, ak áno, tak dosť kontraproduktívny. Psychiatrička ma chváli, aký som vzorový pacient a ubezpečuja ma, že všetko bude v poriadku a mne to vysadzovanie ide bez najmenšieho problému a potom príde ona a dorýpe mi sebavedomie. Príde mi to dosť neprofesionálne. V každom prípade, bol som u nej poslednýkrát.