Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

potockova

RNG a vedel by si poslat presne link s vyrobkom s "takymi parametrami"? Otvorila som vsetky produkty ale s pozadovanym mnozstvom som to nenasla ...

RNG

Len dostatocne davky ucinnych latok pomahaju. Kadejake caje s neznamymi obsahmi ucinnych latok su povacsine bezcenne.
Na lubovnik(St Johns wort) davka musi obsahovat 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforminu. Nie viac ani menej. najdes ich napr na iherb.com, musis sa tam prehrabat, aby si nasla ten pravy vyrobok. Zialbohu este stale vacsina doplnkov je nanic, ale percento dobrych sa uz zvysuje, tj aspon v USA.
Na Slovensku a vobec v Europe to bude zrejme trvat este par rokov, kym zvysena konkurencia a vedomosti ludi o tom potlacia vyrobcov/dovozcov ku ucinnejsim doplnkom.

fidorka 2

Ja tiež beriem antidepresíva, aj tabletky na spanie, už 8 rokov a chcela by som sa ich zbaviť, viac krát som skúšala zmenšovať si dávky a vždy mi potom bolo horšie. Niekde som sa dočítala, že proti depresii je dobrý vitamin B3 Niacin, už som ho zháňala, ale na SK ho nikde nemajú. Máte niekto skúsenosti s týmto vitamínom?. Skúšala som aj ľubovník, aj 5-HPT no tieto mi nepomáhali.

gabi000

calmaben som neskušala, som strasne už unavená :-( ešte skusim ten melatonin... jaj keby som sa tak mohla vyspať...ani cez den ani v noci sa nedá

Bambulka661

gabi skus mlieko s medom alebo caj ktory obsahuje lubovnik ....
rng daj mi presne nazvy toho co potrebujem a kde to kupim.

komi

RNG diky...tak 5-HTP som si uz objednal...vies mi este poradit nejake ine pripravky na PP s tej stranky co som si objednaval 5-HTP je ich neurekom...diky moc..:)

RNG

Melatonin, spankovy hormon sa vyraba cez den na silnom svetle zo serotoninu. Ludia s nedostatkom serotoninu samozrejme nemozu mat ani dostatok melatoninu.
Doplnok na tvorbu serotoninu je 5-HTP,davka 100 az 200 mg cez den, melatonin sa da priamo doplnit tesne pred spanim 1 az 10 mg, podla potreby. A tu hovorime o potravinovych doplnkoch, ktoree nemaju v danych davkach ziadne skodliver ucinky, ani navykovost, ani nezamoruju telo. Ale kto chce brat radsej lieky=synteticke navykove zamorujuce skodlive chemikalie, nuz nech sa paci. Ale ja mam na ludi, co si vyberaju skodlive miesto neskodneho len jeden nazov, masochisti.
Nemozem povedat neinformovani, lebo som toto na tejto a inych temach uz zopakoval x krat.
Alebo natolko slepo doverujete svojim lekarom, ze pochybujete o mojich lekaroch?
Nuz ja sa sem snazim doniest informacie od najlepsich na svete, ktori maju ine/alternativne metody, tj zatial neprijate organizovanou medicinou, ale napriek tomu znacne uspesne, ale ked chcete znova a znova skusat podla vsetkeho co tu pisete neuspesne metody, budiz.

gabi000

no ja nespim ani s tabletkami. už je skoro štyri hodiny ráno a ja som ešte oka nezažmurila. Rano už nebudem nič vládať :-(((