Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

Tey

Ahojte - skoro 11 rokov som bral Fevarin 50 mg a 1/2 Ataraxu denne a bol som v pohode.
Pred troma mesiacmi som to so súhlasom lekárky vysadil a teraz mám PP a depresiu naspäť ako vyšívanú. Tak som znova pred dvoma týždňami nabehol na lieky, ale zatiaľ som ešte stále v močiari... Nemám to vlastne ani komu povedať, tak to píšem aspoň sem. Potrebujem poradiť ako na tú prekliatu úzkosť - viem, že po 15 minútach to zvyčajne prejde, ale ten permanentný strach v pozadí, že kedy to udrie znova...
Držte mi palce, prosím.

gravity

marcelina, neviem, aké tabletky rena berie, ale antidepresíva sa takto nevysadzujú. keď sa vysadzujú AD, vynechávaš každý druhý deň, teda berieš obvyklú dávku jeden deň, druhý deň nič, atď. to preto, aby si mozog naštartovala k tvorbe serotonínu. po mesiaci takého užívania vysadíš úplne. váš odborný lekár vám to nevysvetlil?

marcelina78

RENA ak citas, skus nasledovne,
beries 3 tbl. denne a vysadila si jednu celu, to je chyba, chod nato uplne pomalicky, ber 2 a 3/4 tablety 3-4 dni napriklad, potom 2 apol, potom 2 a stvrt...takto si to telo ani nevsimne myslim, skusaj , urcite ten mozog obalamutis...

tpch

aj to je bežný príznak že ma tlačí v krku raz na ľavo raz na pravo a normalne citim ako mie tie svaly v krku syčia, niekedy mi to tam šklbe a lapam po dychu???...ja sa toho strašne bojim... niekedy mam problem s prehltaním, toto ma trapi úplne každý den..:/

ketsut

ahojte,
ako sa Vám darí Zuzka, Ivanka, Mia..moje kámošky. Ja som dnes bola na hríby našla som plný košík dubákov a s dcérou sme nazbierali aj maliny a černice...
Som mesiac aj pol bez AD, športujem..kúpila som si steper, na bicykel chodím....
Občas mi je tak trošku na nič..ale toto letné počasie je des...ročné obdobia by sa mohli nazývať jar, prší, jesen a zima

Ako sa máte Ivanka už si vysadila benzáky uplne? Ako sa cítiš? Už má tvoja dcéra bábatko a ty si babička...napíš tu niekedy...
stále tu chodím, čítam príspevky..ale vy tu už nepíšete...

zuzanakur

ahoj baby chcela by som sa opýtať mávate aj vy taku slabost v krku a na hrudi so zvieraním???... inokedy tlak v krku a brnenie vo svaloch??...dakujem...