Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

neety

RNG,ja by som prespala aj svoj celý život to potom znamená že mám dosť melatonínu,ale kedže píšeš že ten sa tvorý zo serotonínu,teda musím ho mať dostatok,(serotoninu)tak prečo potrebujem brať AD?Ja by som spala či mi je dobre alebo zle.A mám celkom kvalitný spánok.

mishell999

a mala som aj presne to čo ty že som sa nemohla nadýchnut a pocit že mám málo kyslíku a že každu chvilu odpadnem.a toto sa mi stáva doteraz hlavne ked ma chytá atak a ked idem von.Je to vsetko psychika

mishell999

Ahoj KOMI mne Panicku poruchu spustila práve arytmia ked som to najmenej čakala.Srdce mi strasne rýchlo začalo búšit a ja som dostala záchvat paniky.tiež som bola vela krát na vysetrení srdca na ekg, sono srdca ale moju supraventrikulárnu arytmiu mi zistili až po pol roku.a absolvovala som aj vysetrenie takým prístrojom holterom ten celý den sníma tvoj pulz.takže arytmia nemusí byt hned zachytená.teraz sa vdaka bohu liečim na arytmiu .a liečim sa aj na PP antidepresívami

komi

MA NIEKTO SKUSENOSTI S ARITMIOU..???NIEKEDY KED SA NEMOZEM NADYCHNUT AKO KEBY NEMAM KYSLIK...A VTEDY MI BYJE SRDCE S VELKOU PRESTAVKOU MEDZI UDEROM...NO KED SOM BOL U DOKTROKY NA VSETKYCH VYSETRENIACH TAK ZE MAM SRDCE AKO ZVON...CITAL SOM ZE JE TO MOZNE S PP PORUCHY...DIK ZA INFO.

kevinka

Od minulého leta sa trápim s úzkostnou depresiou, ja to pripisujem klimaktériu, teraz už tri týždne beriem cipralex 10 mg denne a atarax 1 tabl. denne. Je mi trochu lepšie, ale neviem, či by som nemala užívať aj nejakú hormonálnu liečbu. Má s tým niekto skúsenosti? Dá sa z tohto dostať ? Ďakujem.

RNG

Valdoxan(agomelatine je antidepresny liek, pomerne velmi novy, takze zatial nan nie je vela dat, na trh ho dala firma Servier v roku 2009.
en.wikipedia.org
Kedze sa podobna ciastocne na melatonin,prirodzeny hormon spanku, zacali ho predpisovat na spanie, hoci na to nie je ziadny solidny vyskum.
Nuz ked niekto nema dost serotoninu a z neho sa tvoriaceho melatoninu, preco si ma pridavat umeliny, ked na trhu je celkom lacny pravy melatonin.
Pozrime na to minimum dat na tento novy liek
www.unitedpharmacies.co.uk
Ako som ocakaval, ma nepriaznive ucinky na ladviny, ale najma na pecen, ako kazda neprirodzena chemikalia viacmenej.

gabi000

máte niekto liek Valdoxan 25mg?
Dnes som ho dostala na spanie. Má aj nejaké vedlajšie účinky? :-(

ďakujem :-)

RNG

Pozri na znacku Paradise herbs, alebo Eclectic institute. St John's Wort je vseobecna kategoria, pod hypewricin najdes plno, ale hyperforin obsahuje len malo.