Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

mishell999

ludia ja keD si nedam tabletku tak horko tažko zaspím.stále sa len prevalujem v posteli a čakám na najhoršie..mám zle myšlienky a ked zaspím tak sa stále budím.takže vždy pred spanim si musím dať xanax lebo večer to je somnou najhoršie vždy namna doliehaju zle myslienky a priatel ma moc nepodporuje a nechce si vypočuť moje problemy..a mame to stále na krk vešat nechcem..preto píšem semm lebo ked sa vyrozprávam tak mi je lepšie

Bambulka661

veru aj ja si spominam nato obdobie jako ste mi tu vsetci drzali palce aby som to zvladla :)
tak som rada ze je to tiez celkom dobre u teba...a neboj to stym spankom mam aj ja :))a vecer sa mi nechce ist nikdy spat to je asi tym letom :)

gabi000

bambulka teším sa že ti je lepšie, pamätám, ked si písala ako ti je ťažko ísť aj k obvodnej lekárke...a teraz pohodička :-) len tak ďalej.
Ja sa tiež mám celkom v fajne, pokiaľ nie bú bolesti hlavy a v noci spím. Akonahle nespím tak zle a unaveno.
A teraz mám obdobie že zaspím o 3-tej ráno a o šiestej som už hore. Potom cez den chodím ako mátoha :D.

Bambulka661

gabi mam sa celkom fajn ,ano uz chodim medzi ludi v pohodicke sama este mam priznaky ale miernejsie ale to trasenie je stale...ale oproti tomu jako som bola je to rozdiel 90%cize som spokojna,,ale stym spankom som stale aj ja natom zle ked si nedam tabletku nezaspim ...snazila som si ich nedavat niekedy zaspim ale budim sa vnoci a tuto noc som este o pol 4 rano pozerala na hodinky a ma to nastvalo tak som si dala tu na spanie....kpl no tak to ho asi nemozem brat ani pit ten lubovnik lebo ja mam AD a pobyt na slnku mi robi dost dobre :)aj vcera som bola na kupalisku :)

kpl

Bambulka661 zozenies ho na luke :) Tam si ho mozes nazbierat. Alebo si kup Anxiolan, mne pomahal, obsahuje lubovnik. Ale pri uzivani lubovnika sa vyhni AD, niektorym liekom a slnecnemu ziareniu ;)

gabi000

ahoj Bambulka, skusenosti s ľubovníkom nemam, neskúšala som. A ako sa máš? Už chodíš aj medzi ľudí? Už sa máš lepšie? Mne tieto teplá nerobia dobre. Zas mi odišiel spánok. 3 noci som nespala :-(. Dufam že dnes už zaspím.

RNG

Slnko=vitamin D-3, silne protidepresivny. Odpporucam doplnat aspon 5000 IU, pre istotu. Nie kazdy si ho vie vytvorit dost aj napriek pobytu na slnku, zialbohu.