Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

krút.-jana

Ahojte všetci..
Sa toho tu popísalo od nových aj starších prispievatelov.. ale jedno ma prekvapilo : ako sa vládzete alebo môžete pre boha napiť alkoholu ked sa vám krúti hlava ved to krútenie ešte podporuje ja osobne nepijem ani som nepila predtým ak tak na nejakú oslavu za pohár šampusu ale ani to mi nechutilo a nechápem to ak ešte beriete aj lieky a doprajete si aj alkohol a potom píšete že sa nevládzete postaviť a točí sa vám hlava???? no sa nečudujem...!!!!!
ale to je asi každého názor a vec..

Ja sa mám lepšie nejem už žiadne lieky chodím len na terapiu a snažím sa nepripúšťať si moje stavy vždy zamestnať hlavu niečim iným ak je to niekedy ťažké. vládla som malého zapísať do škôlky nastupuje od februára aj nástup aj ked zatial do práce na 2-3 hod k bratovi do firmy kancelárske práce dva krát do týždňa, ale budem hladať niečo aj viacej len nech si znovu nelahnem a nevzdám to..
Zajtra ma čaká mrg a potom aj Temp tak uvidíme na čo zase prídu doktory..dúfam že pomôžu a nič zlé nenájdu.
tak sa všetci držte a majte sa zo dňa na deň lepšie...

chcem zit

hladam lasku a popri tom prijemnu zenu!!! som slobodny a mam panicku poruchu ....hladam zenu podobnu s panickou poruchou!!!! chcem sa zoznamit!!!

chcem zit!!

mam panicku poruchu! na to sa neumiera! iba bojuje!!! hladam kamaratku,,piatelku v jednej osobe ktora bi ma chapala, !!!!

potockova

ja som bola CT aj na MRI kvôli tým točákom a teraz ma čaká už tretie MRI, bohužiaľ tam aj niečo našli ale neni to nič vážne teda tvrdili :)

emma18

potockova: no to mavam aj ja ked si viac vypijem tak na druhy den vrrrrrr no dost zle ale tak snazim sa pit vela vody a nikdy si na ten den nic extra neplanujem :DDDDDDDDDDDDDDDD

potockova

o točákoch by som toho vedela teda rozprávať aj ja :) zaujímalo by ma, či aj vy máte strašné stavy po alkohole, keď si ho dám viac tým myslím viac jak tri poháriky, je mi na druhý deň neskutočne zle,, ale nie od žalúdka.. neviem či je to psychika alebo čo, ale ja sa ani z postele neviem postaviť som strašne slabá, tie dni sa naozaj vždy veľmi bojím... ako zas nepijem každý deň ale keď vybehneme von a náhodou si dám s ostatnými tak to na druhý deň proste nezvládam..

Lara1

Escity aj ja mávam strašné točáky. Je to hrozné, veľmi ma to obťažuje a nedovolí žiť plnohodnotný život. Absolvovala si aj MRI mozgu? Ja áno.

Lara1

Escity aj ja mávam strašné točáky. Je to hrozné, veľmi ma to obťažuje a nedovolí žiť plnohodnotný život. Absolvovala si aj MRI mozgu? Ja áno.