Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

carmen12

ada, ja beriem AD aj stressease, bezne pijem lubovnikovy caj. Ked to neprezenies s mnozstvom, nemoze to uskodit.

helpM

Pocujte ludia mam pp berem len polku mirtazenu a polku serliftu serlift asi 6 tizden mozno 7 mirtazen uz 3 mes mam nejake samovolne svalove zasklby ,, a neda sa mi spat dobre asi 3 dni su vsade po celom tele a dost casto vypil som pred 3 danmi asi 1.5 koly moze stoho ?? neviem co mam rob

nostradamus

boze zlaty, ada, v ziadnom pripade nechod na regres, to je pri uzkostiach a depresii hotovy vrah. naozaj s tym neblbni. je to svinstvo aj pre normalneho cloveka ale pre nas zabijak. nikdy!!!

ada 06

Ahojte,

este jedna vec. Mate niekto skusenosti s regresnou terapiou pri panickej poruche a uzkostiach?

Dakujem,

Ada.

ada 06

Ahojte,

beriem Rudotel 1 tabletku rano a 1 vecer a pol tabletky, t.j. 10 mg Seroxatu vecer. Kupila som si vitaminy od firmy Jamieson Stressease. Obsahuje ale extrakt z boraka, ktory sa zevraj pouziva proti uzkostiam. Ma s tym niekto skusenosti? Lebo mne raz povedali, ze nesmiem lubovnik bodkovany, ktory je proti uzkostiam, kedze uz lieky na uzkost mam. Ale neviem, ako je to s tymito vitaminami a borakom.

Dakujem za odpoved,

Ada.

usmev:)

ahojte vsetci!!:-)
viem, ze uz viackrat som sa toto chcela opytat.. ale vzdy som nejako zabudla, potom to preslo, tak uz som to neriesila.. ale teraz by ma to opat zaujimalo:-)
mavate obcas take stavy (vacsinou po nejakom vacsom alebo dlhodobejsom strese, ale nie vzdy to tak musi byt), ze nepocituje nejaky konkretny stres z niecoho, ale aj napriek tomu citite, ze vo vnutri vas zoziera stres alebo akasi nervozita?
napriklad ja som mala minuly tyzden dost stresy (take zbytocne, sama som si ich vyrobila, lebo obcas fakt zbytocne prehanam), ale uz pominuli, uz ma nic take narocne necaka a na nic zle nemyslim, ale aj napriek tomu citim v sebe taky neprijemny vnutorny stres, taku prehnanu citlivost (to co inokedy zvladam uplne v pohode, teraz mi robi problem, srdce na to citlivejsie reaguje, to, co by bolo inokedy uplne lahkozlvadnutelne, tak teraz mam z toho uplne zbytocne busenie a sem-tam arytmiu a podobne)..
mavate to aj vy? ako proti tomu bojujete?
nemam tieto pocity prvykrat, aj zaciatok sk. roka som zacinala velmi velmi tazko, ale postupne sa to krasne okreslo a vsetko to vymizlo.. ale tak kym to prejde (co dufam, ze prejde co najskor) by ma zaujimalo ako vy postupujete, mozno si nieco osvojim a pomoze mi to;-)
majte sa krasne, pekny zvysok vikendu!!

nnnnnnnnnnnn

Prosim Vas pri spolupraci ,zisťujem kvalitu života pacientov s uzkosťou.Vyplnte mi dotaznik na tomto odkaze .Ďakujem

www.iankety.sk

usmev:)

ahojte:-)
ja sa posledne dni citim dost nanic, ale presne viem z akeho dovodu:-) mala som prazdniny, vsade maximalna pohoda, klud, ziadne stresy, no a teraz ako zacala skola, tak som nasadila az prilis vysoke tempo, sama si priznavam, ze som urobila chybu a isla na to vsetko az strasne zhurta.. ale viete co? mozno to nie je na skodu obcas poklesnut (ci uz fyzicky alebo psychicky), clovek si vtedy aspon uvedomi, ze co je skutocne najdolezitejsie a ci mu nejaka vec/nieco za toto vsetko stoji, vie kde urobil chybu a mozno sa jej uz do buducna posnazi vyhnut.. clovek sa aspon (ked uz nie dlhsie, tak aspon na chvilku:-)) pouci a uvedomi si, ze naco to prehananie, naco ten perfekcionalizmus, ved to skutocne k nicomu nevedie.. teda ano, k niecomu ano - k vycerpanosti, k dusevnej a fyzickej nepohode:-)
ja som totiz citliva aj na celkovo zmeny, prechody, preto aj teraz ako boli prazdniny, mala som taky svoj rezim, chodievala som neskoro spat, ale dllho predllho som vyspavala a spanok ma vzdy velmi dobija, no a teraz ako zacala skola, kludne som si mohla lahnut uz o 11 do postele, ani za svet som nemohla zaspat, niekedy aj dve, tri hodiny trvalo kym som zaspala, no a rano skoro budicek, no a uz to potom ide, lebo mi to chyba..
preto som z toho vsetkeho mala posledne dni dost silnu arytmiu, neprijemne tlaky a palivy pocit na hrudi, bolest hlavy, vysoky pulz, unavu, slabost a pod, tak dnes si davam maximalne oddychovy den, kedy robim veci, ktore ma tesia a hlavne som rada, ze prichadza vikend a KONECNE sa mozem vyspat!!:-)
drzte sa aj vy a prezite co najpohodovejsi vikend!!:-)
PS: Vlocka, poslala som Ti mail, prosim, pozri ci prisiel.. pozdravujem!!;-)