Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

marko1111

SPONN panicka porucha je psychicka choroba, a psychika kazdeho cloveka je ina. Takze nemozes na zaklade vlastnej skusenosti pisat ze nic ine ako lieky nezaberie. Niekomu zaberie psychoterapia, niekomu lieky. Niekomu lieky zaberu po tyzdni, niekomu po mesiaci a niekomu po roku alebo az ked natrafi na tu spravnu kombinaciu. Najlepsia je preto asi kombinacia liekov, psychoterapie a vlastneho bojovania s touto pliagou.

Inak ja sa mam momentalne celkom fajn, panicky atak som nemal od konca decembra, depresivne myslienky a silne uzkosti presli. Ale stale mam obcas divne pocity pri srdci, diagnostikovali mi vsak velmi velky meteorizmus, moze to byt aj z toho? Tie pocity su take zvlastne - niekedy pichnutie, niekedy proste citim prilis srdce (nie rychlo ale silno bucha), niekedy tlak - vacsinou sa to sustreduje na lavu cast hrudnika a cital som ze skutocne srdcove problemy su skor v strede pod hrudnou kostou. Mojim problemom je zrejme uz ani nie panicka porucha ale srdcova neuroza...dufam ze to proste prejde... aky je vas nazor?

SPONN

TOTO CO TU CITAM . . .NIEKEDY SA ZASMEJEM. LUDIA,TERAPIE SU ZBYTOCNE. POMOZU LEN LIEKY A TO DOBRE A AZ TAK PO ROKU NA PANICKU PORUCHU. LIECIM SA 7 ROKOV.TERAZ JE TO FAJN,ALE NA ZACIATKU NEBOLO.VSADE SOM BOL NA VYSETRENIE.LEKARI MI NEVEDELI POMOCT. VYSOKY TLAK 220/130 A VYSOKY PULS.ODPADOVAL SOM STALE.TAZKE OBDOBIE.LIEKMI HA TLAK SOM SA PREDAVKOVAL.UZ ANI INJEKCIE NEPOMAHALI.MYSLEL SOM FAKT ZE ZOMRIEM.BOL SOM NA ARE MESIAC S OBROVSKYM TLAKOM A VELKYM STRACHOM.MALICKE TABLETKY ,,,RIVOTRIL,,,TO VYRIESILI HNED.TAKZE POCHIBUJEM ZE NIECO INSIE POMOZE AKO LIEKY .7 ROKOV BERIEM ELICEA A RIVOTRIL.TIE LIEKY MI ASI ZACHRANILI ZIVOT.

:)

to s tou imunitou je take diskutabilne pretoze vela ludi ma len depresivne nalady a nie depresie..... a pri depresii cloveku nechuti ani jest a niekedy prepada alkoholu a podobnym latkam.... aj lieky mozu sposobit urcite zmeny...

magnum

každá porucha psychiky je úzko spojená s oslabením imunity.Silnú a odolnú imunitu má málokto,pretože jestvujúca sa vybíja chorobami ,námahou ,prostredím,toxinmi...Doporučujem vyšetrenie v Čadci,píšte -adresa odstránená- či tel 0905325352.Vyšetrenie spojené s doporučením terapie.

KEBB

Usmev:),
Uzkost a strach zvysuju pulz aj tlak. ak zacnes brat lieky na srdce tak ti urcite pomozu, ale len tym, ze ukludnia tvoju psychiku :),to znamena ze ak srdciarovi povies ze mas uzkostnu poruchu mohol by ti nasadit nejake placebo :), a preto si myslim ze sa to musi dat aj bez liekov. Pisem podla vlastnej skusenosti.

potockova

usmev ja mavam pulz aj 130 :) snažím sa to moc neriešiť aj keď je to mocn epríjemné, kebyže nad tým rozmýšlam bude ešte vyšší :)

rena23

usmev, ak je to len psychika, urcite lieky na srdce neber, kazda chemia navyse skor uskodi, ako pomoze. Skus nejake relaxacne techniky, napr. jogove dychanie - to zabera dost rychlo.

usmev:)

a mozem este jednu otazku?
aky mavate pulz?
prejavuje sa vam stres (alebo aj ine) o dost zvysenym pulzom?
rozmyslam, ze ci je lepsie brat lieky na vysoky pulz, ked je naisto sposobeny len a len psychikou alebo to jednoducho neriesit..

usmev:)

ahojte!
tak ako sa mate? napiste aspon v skratke:-)
ja som tieto posledne dni vobec nepripisovala, nemala som sa vobec dobre.. dufam, ze sa to zlepsi, nieco uz preslo, ale nieco naopak prislo.. hlavne to, ze ked som teraz aj v pohode, z nicoho nic na mna pride silne busenie, ale snazim sa nepanikarit, viem, ze to mam z dosledku toho stresu, ktory som mala naozaj velky.. su to neprijemne stavy, aj celkovo taka chvilkova slabost, tocenie, zle videnie, busenie, arytmie a pod.. ale tak ako to prislo, verim, ze ked sa viacero veci urovna, tak to aj odide .. tak sa drzte!
a Vlocka:), neviem ako tieto dni, ale cochvilka budem mat prazdniny a vtedy Ti uz urcite napisem ten slubovany mail! nezabudla som, stale na to myslim;-)
tak sa drzte, nech sa nam novy tyzden dari lepsie a mame sa fajn!!:-)

potockova

Rena23 tak to je super, prajem veľa zdaru naozaj :)škoda, že ja som to neriešila na začiatku a len sa zamotávala do horšieho, ale už viem a dúfam, že bude len lepšie :)