Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

RNG

Nedostatky neurotransmiterov v mozgu su casto sposobene zlou dietou alebo zlym travenim. Odtial ma totiz clovek dostat zakladne materialy a polotovary na vsetky procesy v tele, tj aj vcitane nervovych procesov.

guissepe

neposledne odporúčam tráviť viac času v iných fórach ako napr. správna výživa, lebo tu sa to celé toči iba okolo liekov a sebaľútosti, čo ako som počul ešte nikomu z depresie nepomohlo... a pametajte ako bez zimy nie je teplo tak bez depresie nie je pocit šťastia :)

guissepe

som žijúci dôkaz toho že človek je to čo je, asi polroka dozadu som mal problém vísť z vlastnej izby, začal som sa zaujímať o to čo do seba cpem a depresia pozvoľna odplula :) veľmi pozvoľna ale dôležité, že odplula ..takže velice odporúčam zmenu jedalníčka, nevravím že strava je všetko, ale minimálne robí zázraky...človek, ktorý mení stravu, nevyhnutne prechádza aj zemnami v správaní

rena23

susan, pokial ide o to brnenie a trpnutie ja som mala take iste priznaky+ bolesti svalov, zasklby, triasku... a tiez najma v lavej polovici tela. Udajne to sposoboval potlacany hnev a terapia ukazala, ze to tak naozaj bolo. Tiez som bola na mnohych neurologickych vysetreniach (vratane MRI), bolo podozrenie aj na sm, ale, chvalabohu, sa nepotvrdilo. Takze to moze byt psychika aj u Teba - treba sa cim skor zacat liecit.

aurorita

Nájde sa tu niekto z Trenčína alebo okolia?Rada by som sa s niekym zoznámila a porozprávala o našich problémoch a zároven našla dobrú kamarátku a spriaznenú dušu s ktorou by sme mohli prekonávať tieto naše útrapy.

potockova

susan 1108 pokiaľ máš výsledky v norme, jasné kľudne to môže byť psychika, ja s tŕpnutím končatím problém nemám, ale o pocite na odpanutie by som vedela písať a hlavne keď je v miestnosti dusno sa mi to zhoršuje 100 krát.. Test na tetániu mám tiež pozitívny, mne ho dokonca ani nemohli dorobiť lebo pri tých dýchacích testoch som im tam skoro odpadla.. Ako povedala moja neurologička, tetánia je len pomenovanie niečoho .. Ide o nervovo-svalové dráždenie a nervy sú psychika.. Aj na tetániu sa predpisujú antidepresíva..
Tieto stavy môžu mať rôznu formu ale samozrejme treba mať aj určité vyšetrenia aby sa vedelo vylúčiť iné ochorenie..

susan1108

chcela by som od vás radu a úprimnú odpoved prosím... už 10 mesiacov trpím rôznými symptomami. zacalo to návalmi tepla do hlavy, pocit že umieram... tieto navaly prešli ale neznasam teplo, e mi vtedy na odpadnutie, strašne sa potím, problem zo zrakom nemám, iba taký, že sem tam sa mi trasie obraz... ale co ma stale trápi je hlava... mam v nej tlaky, palenie a trpnutie a brnenie, casto ma bolí a neviem si pomoct, od vtedy už mam aj druhý krat zapal mocových ciest, a stale ma bolí žaludok... lekari vravia že je to psychika... tieto stavy mam kažý den atak by som mohla popisať ako palenie trpnuite a brnenie, alebo vibrovanie lavej casti tela od hlavy až po nohu, lavu nohu si citim tak zvlastne... stauje mi hrdlo a pokožku... môže ist o sklerozu???... inak e mi stale na odpadnutie. emg som mala pozit. na tetaniu, ale mne sa nezda, aby tetania pracvala len na jednej p
olovici tela a stale!!!...inak magneticka mozgu negativ. je o možne???... MR miechy nebola robena... vdaka za vasu odpoved..alebo je to tá panicka porucha a depresia???... ale na pol tela???... inak pod touto diagnozou som evidovana u lekara, aj pod tetaniu...

SPONN

ROMANCO. ..PRAVE V TOM TO JE ZE TREBA BRAT LIEKY PRAVIDELNE KAZDY DEN LEBO KED VYNECHAS TYZDEN TAK PRIDE ATAK Z TOHO PRERUSENIA.

romanoo

SPONN - kolko tabliet Rivotrilu beries ? Uz sa dva roky vyslovene trapim, tym, ze neberiem poriadne lieky, asi by som mal, lebo stavy nie su pekne a uz ma to stve. Nemozem normalne fungovat, zvyklo mi pomoct, ze som si siel lahnut a pospal som. Stav sa zmiernil.