Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

jenni791

hubinka 202 neboj sa ja som tiež tím prešla a ešte občas sa cítim hrozne , ale povedz si že to su len blbé myšlienky a nič také neurobíš pretože ho lubiš to je proste panická poruch -iba zlé myšlienky nič viac.. mne teraz zmenil lieky na ELIZEU ešte celkom nezaberá už ju berem druhý týžden. ale je o čosi lepšie a ked mi je moc zle dam si neurol pol tabletky ak ho máš skus si ho tiež dať ak ty bude moc zle a upokoj sa je to len strach nič také neurobíš:-))držím palce a čo máš dieča čo chlapčeka? :-))))

hubinka202

bojim sa uz nieco si davat pretoze mam tolko liekov a nic mi nepomaha.bojim sa ze ublizim babatku.a co je ten mineral?dakujem

denca6789

som v norsku.netvrdila som,ze tu nemaju psychiatrov. na prvy termin som cakala pol roka. odisla som s liekmi na spanie. ziadne AD. vraj ich nepotrebujem.

RNG

Ja osobne mam dost skusenosti z doplnkom pod menom Bone Essentials zo swansonvitamins.com
K tomu by som poradil pre zlepsenie absrbcie a zabudovania 1 gram spiruliny a 4000 IU vitaminu D-3, ktory sam osebe je protidepresivny , mierne.

usmev:)

ahojte! :)
ako sa vsetci mate? nedotkli sa vas tieto zmeny pocasia, ktore nastali?
dajte o sebe vediet a drzte sa:-)

RNG

Hubinka,. co tak mineralovy doplnok ktory obsahuje vsetky potrebne mineraly a vitaminy na kosti, najma D-3, ktoreho nedostatok znamena zle prijmanie mineralov z jedla a depresia, babo ti ich rabuje z tela,
tiez dobry rybaci olej na tvoj mozog aj vyvoj nervovej sustavy plodu.

hubinka202

dobry den ja by som sa chcela spytat ako sa mam dostat zo strachu.som tehotna a nemozem ist von stale mi je na odpadnutie a ked dostanem strach mam strasne busenie srdca nohy mi stahu a je mi hrozne zle

susan1108

mate aj stavy ktore proste trvaju???... alebo nie???... mal niekto aj neustaly tlak na temeno, taka zvlastna bolest a mravcenie v nohách???