Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

denca6789

dobry vecer. volam sa denisa. som v zahranici. tu sa s touto chorobou zrejme este nestretli. nemam lieky a byva mi priserne. vie mi niekdo pomoct?

niko666

AHOJTE,,TRI TYZDNE DO ZADU MI DOKTORKA PREDPISALA CIPRALEX,,PRVI TYZDEN CO SOM HO ZACAL UZIVAT SOM SA CITIL POMERNE LEPSIE,,ALE TERAZ SA VSETKO ZHORSILO A JE TO ESTE HORSIE AKO PRED TYM KED SOM NEBRAL LIEKY SOM NIEAKY ZLAKNUTY PODRAZDENY ZNECHUTENY ZO VSETKEHO,,JE PRAVDA SICE ZE SOM POSLEDNE DVA TYZDNE MAL DOST STRESU,,CI TO VSETKO ZHORSILO ALEBO TIE TABLETKA MI NEROBIA DOBRE FAKT NEVIEM UZ,,KED MI NIEKTO VIETE PORADIT TAK DAKUJEM

niko666

RENA23 AHOOOJ,NEVIEM AKY MAS MAIL CHCEL BY SOM STEBOU NIECO PREBRAT,,MOHLA BY SI SA MI OZVAT NA MOJ MAIL?!KOCKOSSS@ZOZNAM.SK DAKUJEM

RNG

Nuz tu uvadzam link na nejake cisla, kde hovoria, ze v USA(300 milion ludi) predpisali rocne az 116 milion lekarskych predpisov na chemicke antidepresanty, a v porovnani s tym v Nemecku predpisuju 20 krat viac preparatov zo St John Wort, ako chemickych antidepresantov(prozac)
w3.newsmax.com
Pricom mozno dostat tieto nenavykove prirodne SSRI aj ako potravinovy doplnok

poradíte?

quissepe... je jedno akú máš prezívku, tu ich je tak veľa, že každú už niekto má..ale to je jedno..
tak dnes som bola u psychologičky, vraj trpím zmiašanou úzkostnou depresiou.....tak sa pripájam do klubu...
Inak, čo sa týka tej stravy, minulý rok som trošku pribrala viacej, ako by som chcela a ešte v decembri som si povedala, že si očistím organizmus. Tak som našla v časopise rozpis delenej stravy na jeden mesiach....ja som bola tak fit ako nikdy predtým..aj po psychickej stránke. Cítila som sa super. A teraz ak tak nad tým uvažujem, aj strava mi pomohla. Viem, že na každého to reaguje inak..ale vydržala som len 3 týždne v kuse, potom som mala hlad ako vlk. Držím palce všetkým, ktorí zápasia s touto chorobou.

simon22

Reni pre mna to je dost tazke. Ja zijem v anglicku a tu to je dost tazke.Tu nie je taky system ako u nas. Daju ti tabletky a kaslu na teba. Aj teraz v piatok som bola na kontrolu po mesiaci a predstav ze sa mi lekar venoval asi 3 minuty, ze ako sa mam a zmeral mi tlak. A potom predpisal AD na dva mesiace, ze potom mam prist zase na konrolu. Takze asi tak. Ziadny zaujem. Tu to je dost tazke.