Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

RNG

Depresie v twehotenstve a tiez postnatalne vyplyvaju hlavne z toho, ze plod rabuje telo o rozne ziviny, od mineralov na kosti az po rozne materialy na neurotransmitery, a ked si ich tehotna a kojaca nedoplni, tak trpi.
Nie je vobec pravda, ze telo potrebuje nejake synteticke neprirodzene patentovane chemikalie, ktore nijak nemozu nahradit potrebne ziviny a naviac skodia nielen matke, ale aj plodu.
Keby boli lekari co k comu, predpisovali by zenam v case tehotenstva doplnky, ktore ten schodok odcerpany plodom ci kojencom doplnia.
Teda minimalne dobre mineralove zmesy, vitamin D-3, a kvalitne rybacie oleje, to je protidepresne pre matku a dobre pre vyvoj mozgu plodu

hubinka202

uz navstevujem psychiatra dala mi lieky a myslim ze trocha pomahaju aspon doma to uz necitim.ale este musim ist von aby som sa stoho dostala pretoze vonku mi to robi najviac,a uz len koli babatku sa stoho musim dostat.niecoho som sa zlakla asi porodu alebo neviem a odvtedy ma to drzi inak som bola v poriadku pokial som nebola tehotna.ale dakujem vam vsetkym za radu a drzte sa aj vy.

denca6789

najdi si dobreho psychologa,alebo psychiatra. su urcite lieky,ktore mozes brat aj pocas tehotenstva. a aj sa ti ulavi,ked to zo seba dostanes. ver mi,viem co prezivas,a asi to vie kazdy kdo je na tejto stranke. ale aspon vidis,ze nie si sama. dostanes sa z toho!

jenni791

hubinka 202 mne sa to objavilo až po porode a bol to des preto ty radím chod za lekárom čím skor nie je to hanba chod , aby sa to potom nezhoršilo uvidíš on ty pomože!!!

jenni791

hubinka 202 aha ja že už máš :-) no chod za lekárom nech ty da nejaké lieky ak už máš pred porodom už by nemali uškodiť bábu ale určite chod !!držím palce a neboj bude dobre!!

jogusa

hubinka, urcite cim skor zajdi za psychologom alebo psychiatrom, pretoze taketo stavy sa kratko po porode pod vplyvom hormonov zvyknu zhorsovat, tak nech si pod kontrolou. Potom sa budes moct zacat liecit poriadne a bude dobre.

hubinka202

ahoj denca no snazim sa ale nedari sa mi stoho dostat.uz mi to trva druhy mesiac a citim ze nic nepomaha mam strach aj z porodu a to sa mi iba vsetko zbiera.aj ja ti drzim palce a dakujem za radu.

denca6789

ahoj hubinka202. mysli na svoje dievcatko. tazko sa mi radi,pretoze prechadzam tym istym,akurat nie som tehotna. ale ty uz nie si sama,ved budes maminou. to je ta najkrajsia vec na svete. mysli na to,bud silna kvoli svojej dcerke. drzim ti palce.

hubinka202

jenni791 ahoj cakam dievcatko a bojim sa toho ze sa stoho nedostanem kym porodim.mam hrozny strach.ja viem ze si to robim sama ale neviem sa toho zbavit.