Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

denca6789

ahoj susan. u mna su tie stavy stale rozne. trpnu mi ruky,nohy,mam pocit,ze je somnou koniec. neviem to presne opisat,ale je to strasne.

susan1108

pocuvajte holky a mavate take silne navaly horucavy aj do hlay???... alebo tlak na temeno aj dlhsie a potom zas???...ja sa aj potim a neznasam teplo...

usmev:)

dena, dakujem Ti!!
cely den mam dnes hrozne arytmie, uplne mi z toho stresu strajkuje srdce :(
a snazim sa byt v pohode, len to je taky vnutorny stres..

denca6789

tak to urcite prides na ine myslienky. zmeni ti to cely zivot. ale su to prijemne starosti. nebudes mat cas mysliet na nic ine,len na dcerku,uvidis. a ja verim,ze to zvladnes. a mozes napisat kedykolvek,som rada,ze ti mozem pomoct aspon takto.

hubinka202

ahoj denca velmi mi pomaha aj ked sa mozem z niekym o tom porozpravat hlavne z takym kto to zazil lebo len ten ma vie pochopit a podporit.tiez to nemas ani si nemala ruzove ale vzdy to dieta ti da tu inu myslienku tak dufam aj ja ze po porode dojdem na ine myslienky.

usmev:)

ludia, od zajtra ma caka maturitaaa!:-)
uff, drzte mi, prosim, palce, lebo uz ma zacinaju chytat stresy!!:-)
a viete co je "sranda"? ze ostatni sa skor boja toho, ze nebudu vediet, ale ja sa hlavne bojim toho, ze mi pride zle:-D to by som nebola ja, keby som nemala v hlave rozne scenare, ktore by mohli nastat - samozrejme tie hrozne:-)
dufam, ze to zvladnem bez nejakych vacsich problemov a teda verim, ze mi nebude zle a budem schopna to vobec napisat!

denca6789

to je uz viac nez nic,ze chces byt ok. naozaj toho mas dost,ale urcite si silny clovek. mne zomrela mama,ked som bola v piatom mesiaci tehotenstva. je to uz desat rokov. syn sa mi narodil predcasne,chvala bohu je zdravy. vtedy som vsetok smutok v sebe potlacala prave kvoli nemu. u psychiatra sa liecim uz piaty rok. neviem ci sa z toho niekedy dostanem,ale dufam,ze pridu aj take dni,ked sa nebudem obavat panickeho zachvatu. naozaj ti drzim palce,aby to dobre dopadlo,aby si bola zdrava aj ty aj tvoja dcerka. ani sama si neuvedomujes,aku mas odvahu a silu.

hubinka202

ja som mala z babetkom problemy hrozulo jej ze bude mat downovho syndrom a este mam aj ine problemy tak to mam asi vsetko stoho.neviem ale chcem sa stoho co najskor dostat.