Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

andy

klara1222, nedá sa jednoznačne povedať, že Lipoxal nefunguje. Kamoška po ňom schudla 12 kilov, ale brala ho skoro rok. jasné, že veľa urobí reklama, a je tiež fakt, že každý organizmus je iný. treba to proste vyskúšať, ale samozrejme sa popritom neprejedať a aspoň trošku cvičiť.

mirov

Lipoxal má veľa reklamy a nečudo že na to veľa ľudí skočí. Počúvame o ňom už koľko - 2 roky? Tipnite si, keby naozaj fungoval - neboli by si to baby povedali už dávno?
Napriek tomu nebadám nijaké hromadné chudnutie národa. vy áno?
-odkaz odstránený-

klara1222

ahojte chcela by som sa spýtať či teda naozaj pomáha LIpoxal Direct ja som si ho už kúpila len dúfam,že mi pomôže chcem schudnúť cca 15kg ale aj športujem tak hádam mi pomôže a neviete ked fajčím či mi to neuškodí??

kiwi

ahojte.kadzda zena aj xuda ci tlsta xce sxudnut preto aby mala lepsi pocit a mohli sa pacit muzom...moja mienka je asi taka,ze keby muzi neexistovali tak by sme sa postavov nijak nezaoberali.niesom tlsta ale necitim sa dobre vo svojej kozi,no a tiez hladam riesenie s nijakymi tabletkami ale neverim im bo som uz par kratnieco vyskusala a nepomohlo no lenze lipoxal mi odporucila sesterka ktora ho uzivala a riadna zmena nej nastalo az som tomunexapala ako vedela tak vela sxudnut.ona ma nabeh po svojej matke tlstu postavu a pritom ma za sebou dve krasne deticky,a ma 27rokou.ked si ju pametam bola vypasena jak hurka no lenze ked dosla za pol roka a pitala som sa co zo sebou robila tak mi povedala ze si kupila lipoxal a za pol roka sxudla z 80kg na 55kg...sxudla peknyx 26kg.som z toho v soku takze si to idem zajtra kupit.heh:}}}.no lenze najhorsie je asi to ze mi povedala ze ho uz prestala brat a ze sa uz neciti dobre a iba zere jak svina.dakze odporucam asi to ze ked ho prestanete brat tak maju tvrdohlavy rozum a zabrante tomu.ked sxudnem dam isto vediet...drzim palceky

RNG

Zase tam pridali miniaturne neucinne davky
Biela vrba sa berie miesto aspirinu v davkach 3x2 gramy=2000 mg denne
Vytazok z kakaovych bobov by mal obsahovat termogenerator teobromin, ktoreho ucinna davka je minimum 100 mg
Takze reklama a popis je krasny, obsah az na zeleny caj a trochu guarany, kde nie su uvedene koncentracie aktivnych latok su v nepatrnych davkach.

momo

Dievčatká, tak na tejto stránke som našla kompletný rozpis zloženia oboch lipoxalov. Je v nich iba patrný rozdiel, a to v tom, že lipoxal extreme obsahuje navyše: kôru z bielej vŕby, zelené kávové bôby, vápnik, vitamín B6 a o niečo viac šalvie ako mal lipoxal direct.
A samozrejme dávky sú rozdelené, takže obsah účinných látok lipoxalu direct z jednej tablety je rozdelený do dvoch tabliet lipoxalu extreme.

www.lipoxal.cz
www.lipoxal.cz

mimi007

moja kamoska - lekarnicka, mi povedala,ze lipoxal extreme je presne to iste,ako klasicky zeleny lipoxal, akurat ,ze zvysili davkovanie a cenu, a samozrejme vynovili obal...povedala, ze to je blbost...a zbytocne vyhodene peniaze...ale zasa na druhej strane sama na sebe vyskusala ten novy Slim Cup a tvrdi,ze je super, tak zajtra ho idem kupit aj ja... tiez som uz velakrat vyhodial peniaze za vseliake tabletky na chudnutie a nezabrali... :( no co uz, ked my zeny sme odsudene k vecnemu trapeniu s dietami :(

lla

Ahojte kocky,, chcela by som vediet ci niekto uz bral tabletky lipoxal extreme...ci sa da pri nich schudnut, na brusku a na bokoch.. potrebujem to vediet ci si ich mam zakupit, ci nie,,, za vopred odpoved dakujem..