Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

RNG

momo, mas spomalene travenie a absorbciu, ten termogenerator sa ti absorboval az v noci naplno.
Ak to chces pouzivat, ber ho len rano.
Alebo sa ti nevylucuju dobre alkaloidy z tela(ladviny, pecenove enzymi)...

momo

Tak, kočky, neviem. Ja som sa pokúšala užívať tiež ten zelený Lipoxal, podľa návodu, jednu pri raňajkách, druhú na obed okolo 12:00, no a viete čo? V noci som nemohla spať a bolo mi príšerne teplo a na vracanie. Pritom nie som vôbec alergická na žiadne lieky, tak neviem, čo to malo znamenať. Bojím sa to užívať ďalej, chcem vedieť, či niekto z vás mal podobné príznaky...?

tana_2

ja jem sladkosti-cokolady aj ked nemam na to chut proste nemozem mat nic doma lebo stale na to myslim az kym to neziem.

majka743

ahojte ja som uzivala tablety lipoxal zelene a citila som sa super, schudla som za tie tri mesiace asi 7 kg, lenze teraz ich uz neberiem a mam hrozny pocit zo seba, jem sladkosti ako na pase, aj ked viem, ze keby som ich obmedzila, bola by som chudsia a stastnejsia. chcem vyskusat aj tie extreme a uz som aj pocula, ze su lepsie, takze sa tesim, ked budem mat vysnivanych 55 kg pri vyske 176. drzim paste vsetkym

tana_2

od 1.2.08 som zacala brat Lipoxal zelene balenie a som strasne unavena chvilkami ma strasne berie na spanie myslite,ze to moze byt tym lipoxalomaaa?

mata

Som studentka cvicim, jem 3 krat do dna, mensie porcie a behom troch mesiacov som nabrala 10 kil. Kto mi poradi ako sa tych prebytocnych kil zbavim??? Prosim, ak mi niekto vie poradit, nech mi napise na yori@pobox.sk Vopred dakujem za rady.

iy

Ajooj,
mám stále miernu nadváhu a aj skúsenosti s novým, aj starým LIPOXALOM, aj inými prostriedkami na chudnutie. Mám 35 a 1 dieťa, sedavé zamestnanie, stres, pohodlné, no hlavne rýchle auto, málo času a takmer žiaden pohyb. Veľmi dobre varím. Takže áno, mám trochu nadváhu. Lenže žiaľ, v momentálnej situácii to zmeniť nemôžem. Riešim to ako sa dá, najčastejšie liekmi. Myslím, že zčasti a pomaly zaberajú. ZČASTI A POMALY. A majú kopec iných nedostatkov, ktoré mi strpčujú život. Ak sa rozhodneš chudnúť s liekmi, priprav sa na to, že Tvoje telo má vlastný chod. To, čo si rozum zmyslí, nemusia ostatné časti tela rešpektovať podľa jeho nariadení. Zlé trávenie, problémy so stolicou (polku drahého koncertu som presedela s bolesťami na špinavom WC a raz som to v pri pokladni v obchode takmer...) Bolesti hlavy, podráždenosť, ustavičné horko v ústach... Pocit zápachu z puse, keď Ťa chce milovaný/á pobozkať... Trvá to dlho. Tiež to nie je zo dňa na deň. Tiež potrebuješ pevnú vôľu, keď vidíš zmrzlinový pohár so šľahačkou a na obed máš rezeň, či u mamky pečenú kačku... Ide však o to, či takúto formu naozaj potrebuješ. Ja som mala trochu viac kíl od detstva. A podporu som nenašla ani u lekára, ani u rodičov, pretože pri ich spôsobe života (auto, telka, každodenná domáca strava) a výbornej maminej kuchyni tiež nie sú vzorom štíhlosti a nechápu, že mne kilá navyše môžu predstavovať problém. Tak ak nemáš dobrého známeho, musíš sa zamyslieť sám/sama a radšej by som skúsila najprv niečo menej drastické. Hlavne, ak nemáš veľa rokov. Chceš predsa, aby Tvoje telo fungovalo zdravé čo najdlhšie. Máme sa predsa radi...
Keď som bola v puberte, myslela som, že schudnúť je môj najvačší problém. Naozaj to bol problém, ale len dovtedy, kým som pochopila, že liekom je pohyb. Trvalo dlhšie, než som si to SKUTOČNE uvedomila. Vlastne až na strednej, zmena kolektívu, povinností... Našla som správnych priateľov, ktorí ma pritiahli 2x za týždeň do posilovne a neskôr sme sa dokonca prihlásili na country tance. To bola zábava! Nesmierne nás to bavilo a kilá šli dole ani sme nevedeli ako. Keď sa dnes dívam na fotky, v tom období som bola dokonca oveľa chudšia ako na základke... Kdeže lieky! Ak teda ešte nemáte pred 40-tkou, odporúčam naozaj niečo iné- napríklad nájsť si nejakú pohybovú aktivitu, šport, tanec, alebo hoci len disco 2x týždenne, kde máte kopec priateľov, ktorí Vás podržia a navyše sa zabavíte. Má to viac výhod- vidíš okolo seba kopec krásnych chudých ľudí, tak Ti nenapadne objednať si jedlo, či alkohol, keď vieš, že z toho priberieš. Odporúčam ani nebrať veľa financií. Nestratíš, neukradnú Ti a ak si hladná/ý,nemáš si za čo kúpiť. Stačí džús, minerálka a vypotiť sa pri zábave na parkete. Možno tam nájdeš niekoho, kvôli ktorému sa oplatí prísť nabudúce zas a môcť si dovoliť obtiahnutejšie tričko... Ráno budeš mať vačšiu chuť ísť pešo, nie MHD. A miesto stretnutia v bare skúsite plaváreň, saunu, posilovňu, alebo hoci len bowling. Je to o inom, môžeš mi veriť. Držím prsty

miroslava261

v inych krajinach v EU nie je adipex zakazany, napr. v ČR ho zozenies v pohode na recept a tu sa tiez predava, ak mas niekoho znameho v lekarni tak si to zisti, len je prisne kontrolovany komu a naco sa vyda. a ja ho nedilerujem nikomu by som ho nezhanala za par drobnych.

mata

Ahoj...
Prosim Vas poradte mi... ci si mam kupit lipoxal extreme..pretoze potrebujem schudnut...som dost vysoka, ale mam vyrazne boky..a chcela by som ta dat dole, ci mi pomoze lipoxal extreme, ci su to neni zbytocne vyhodene peniaze. nechcem,aby som sa len napchavala tabletkami a ziadne ucinky... dakujem za odpoved