Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

RNG

HCH je hydroxycitricka kyselina(vytazok hlavne z Garcinie kambogie). Nie je to ziadny spalovac tukov, len nedovoli premenu prebytocnych cukrov na tuky(ciastocne)
Kreatin monohydrat je amoinokyselina, ktora podporuje tvorbu svalstva. Tak isto nie je spalovac tukov.
Obe su potravinove doplnky, a viacmenej vsetky potravinove doplnky sa mozu kombinovat.
Ak chces chudnut, musis ist na nizkokaloricku dietu, cvicit a pripadne to urychlit termogeneratormi-jedinymi naozajstnymi spalovacmi tukov.
...

Zda sa , ze plno ludi veri reklamam vyrobcov a nestuduje nezavislu literaturu.
Navody a popisy vyrobcov su extremne nespolahlive, ti napisu cokolvek, len aby predali vyrobok.

karamba

RNG chcem sa ta spytat ...chcem si objednat pripravky : spalovac tukov - HCA a kreatin monohydrat..chcem sa spytat co to mozem kombinovat..alebo ci mi vies poradit nejaku inu pripadne lepsiu kombinaciu..diky moc

kiwi

Tana_2:no vravela mi ze niekedy nic nejedla cely den iba tabletky ale potom jej nebyvalo dobre na zaludok...a inokedy sa zevraj prezrala a nemala problem.uz si si kupila ten lipoxal?

zuzi

Ja som nikdy nebola vyslovene že tučná a zatiaľ k tomu ani nemám predpoklady. Mám 22 rokov (58kg/170cm) a od 17-tich pravidelne priberám každý rok 1,5kg. Nech som držala akúkoľvek diétu, nič nepomohlo... Hormóny, čo už... Prejavuje sa to práve v tých rizikových partiách - boky a zadok. Navyše mám problémy s chrbticou, takže som nikdy ani nemala žiadny pohyb...
Ako som už povedala, nebola som tučná, ale riadne mľandravá... zápasila som s najhorším stupňom celulitídy a pri chôdzi som sa celá triasla ako huspenina - no fuj!
Tak som si povedala DOSŤ! V decembri som začala cvičiť a lipoxal som začala brať zhruba pred 4 týždňami. Na tabletky by som sa nikdy pred tým nedala (lebo neverím tomu, že by fungovala len tak, bez môjho pričinenia), ale v kombinácii s cvičením som to riskla. A verte - pomohlo to!!! Celulitída ustupuje, nohavice mi padajú... Nechcem tým povedať, že by to bol zázrak za ktorý vďačím jedine lipoxalu - ale určite mi to pomohlo práve vďaka kombinácii s tým cvičením... proste sa to navzájom podporuje! A to som sa ani nemusela zriecť mojich obľúbených jedál (podotýkam, zeleninový typ zrovna nie som ;o) ). Vniesla som do svojho jedálnička trocha rozumu (riadila som sa inštrukciami zo stránky lipoxalu).
Cítim sa skvele! Žiadne nervy ani depresie; spočiatku som síce mávala problémy so spaním, ale po týždni si na to organizmus zvykol. A ešte jedna vec, za ktorú si lipoxal veľmi pochvaľujem - naozaj netrpím neovládateľnou chuťou na sladké! Môžem sa celý deň pozerať na čokoládu, mať ju pri sebe vo vačku - a aj na druhý deň ju nájdem na tom istom mieste :o)
Držím palce všetkým, čo sa do toho pustia!!!!!

megara92

prosim poradte mi niekto,ja som uz zufala,potrebujem schudnut 15 kg.niesom sice nejaka gula,ale potrebujem to ...a newiem,co mam robit.najhorsie je,ze ja som ten leniwy tym cloweka so slabow na sladke...chcela by som brat pirule,ale tie co wsetci odporucaju,sa na slowensku kupit nedaja,a ja nemozem ust preto,lebo mam len 15..chcela som adepix,ale stiahly to s predaja,lebo to malo nejake neziaduce ucinky(ja by som to ryskla)a newiem,lebo tu citam,ze lipoxal pomaha,inde,ze zas nepomaha...a tak to je som wsetkymi liekmi,ale nechcem to setko skusat...pocula som,ze je nejaky uzasny chaj PU-ERH ale inde som sa docitala,ze to nefunguje,,,co mam robit?:(