Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

MartinaBA

pozrite si recenziu www.polakova.sk . Na internete nájdete aj kladné aj negatívne skúsenosti s týmto produktom. Treba si uvedomiť, že nič nedokáže redukovať váhu bez vášho úsilia. Treba sa zdravo stravovať. Lipoxal je taký nakopávač, ktorý vám s tým pomôže. Ale tým, že ho budete užívať neschudnete

nikuskaliluska

uzivala som novsi lipoxal effect po dobu troch mesiacov, ja ho ,mozem doporucit, ziadne vedlajsie ucinky ale ubytok na vahe bol 9 kil co som akurat potrebovala

alicazazrak

ja som si ho kupovala ako doplnok pri diete pomaha znizit hmotnost a urychluje spalovanie tukov, co je vyhra ak potrebujes schudnut, pretoze cely ten proces je strasne zdlhavy, a vela krat sa prave preto ludia vzdavaju, kedze nevidia vysledky

tammy

pri diete je lipoxal velmi dobry, drzala som dietu aj cvicila ale to spalovanie tukov islo velmi pomaly, dost tomu pomoze

Karollll

Musím říct, že jsem s přípravkem Lipoxal Effect Také dlouho váhala, ale nakonec jsem si přečetla tuto užitečnou recenzi painandgain.cz, ve které najdete například informace co Lipoxal obsahuje, jak ho dávkovat, jaké má účinky atd. Snad to někomu pomůže :)

Kristynk_a

Ja konkrétne s ním skúsenosti nemám ale kamoška s ním krásne schudla. Dlho držala diéty ale chudnúť sa jej stále nedarilo alebo len kilo-dve. Teraz schudla 8. Samozrejme na sebe aj maká, beháva a chodí do fitka, bez toho by to asi nešlo

Sona345

Užívam Lipoxal 3. mesiac, chodím na spinning a pilates, jem veľa ovocia a zeleniny, raz denne kompletné jedlo a zatiaľ som schudla 6 kg. Takže ja som spokojná. Rýchlejšie chudnutie by už mohlo byť na úkor zdravia a to rozhodne nechcem