Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

ejjj

Caute kocky... Aj Vy stale haluzute nad tym, co su zac tie tabletky LIPOXAL EXTREME, dnes som uzila prvu tabletku po 3 dnoch to zvysim,, dlhy cas som si citala prispevky, ci na ceskych, ci slovenskych strankach o tabletkach, nakoniec som sa odhodlala a objednala som si ich,,,
Dost ludi pise, ze im je zle, nemozu spat a tak,,,myslim si ze to je tym, ze organizmus neni zvyknuty,.. a po urcitom case to prejde, ved uvidime,,,drzte mi palce..

kiwi

dada...to ani ty nevies spat??uz 4den ho berem a neviem ani ja zaspat/...a idem spat okolo 3.00...ma zabije...a este pritom xodim do skoly...ked si dam tabletku rano tak som plana jak prasa 5/6 hodin a potom oklo 16.00 do vecera som hladna...neviem co mam robit...

RNG

Zlatinka, to su len reakcie na velke davky alkaloidov, nie kazdy ich znesie.
A niekto potrebuje zacat s velmi malymi davkami a postupne ich zvysovat, aby si telo mohlo navyknut. Kofein, tein a ine sa mozu nazyvat aj navykove drogy, su ludia, ktory piju uz 6 sialok kavy a nezabera im a nevedia prestat.
Zialbohu, termogeneratory(termogenne doplnky) menia normalny chod tela, stimuluju-provokuju vyssiu aktivitu(spalovanie) a telo sa casto brani proti tomu.

zlatinka

ja som si ten lipoxal extreme kupila....no nemohla som ho pouzivat vzdy ked som si ho dala...bolela ma hlava, bola som neskutocne nervozna, bolo mi zle....neviem ake svinstvo to je

dada

keď si ho dám poobede, mávam nočné mory a v noci nemôžem spať. Ale zhodila som cca 4 kg za mesiac a 8 dní, čo ho pravidelne beriem, tak neviem. Ešte ho beriem, ale hľadám aj niečo lepšie

mana

Ahojte..
Objednala som si Lipoxal EXTREME,,,od zajtra ho zacinam uzivat,, po niekolkych dnoch,, vam napisat ako na mna vplyva...zatim pa

adriana1810

Ja som uzivala lipoxal a teraz chcem prejst na lipoxal extreme. Musim povedat ze nie som typ co skoci na kazdu reklamu, ale povedala som si ze skusim. Za asi dva mesiace som zhodila 6kg, co mi pride neuveritelne, lebo som vobec nehladovala a navyse som absolutne necvicila. Prislo to len tak bez namahy. No asi by ma mal LIPOXAL platit ako chodiacu reklamu :)
No viem ze nie kazdemu to zabera. Sestre to napr.vraj nic nespravilo. Ale ja som zivy priklad toho ze to funguje. Skusim este ten extreme a dufam ze sa mi podari dat este dalsie 4 kg dole a budem mat svoju vysnivanu vahu=ako ked som mala 17st. Jedna rada na zaver-neuzivat po 15 hodine!

karamba

zle som sa asi vyjadrila, je mi jasne ze kreatin monohydrat nie je spalovac tukov. cvicit cvicim, len som tomu rasteniu svalov chcela, asi naivne, trosku pomoct a aby len svaly nerastli aj toho tuku sa zbavit..ja viem ze vsetko ma svoj cas a treba trpezlivost..najprv jedno potom druhe..len som to nahodou videla na stranke tak ma to zaujalo a chcela som sa spytat, ci to nie je len nejaky ten marketingovy tah..v podstate mi slo viac o ten kreatin monohydrat..lebo som citala, ze okrem podpory rastu svalstva zvysuje silu a predlzuje vydrz pri cviceni..tak neviem no..