Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

lilinka 20roč

ja som schudla s Lipoxalom Extreme a chudnem dalej...zatial mam dole 5 kg
t.j 60kg - 5kg = 55 kg a kila nejdu spät....odporučam
samorejme nemam chut ani na nič sladke...ani na jedlo fakt..som prekvapena

lena22

Ale adipex je zakazaný nie len v SR ale vo všetkých krajinách EU. To mi fakt chce tu propagatorka adipexu povedať, že lekári a všetky kontrolné orgány (v SR Štát. ústav pre kontrolu liečiv ŠUKL) nekcú mať chudý národ? Asi kcú ale súčasne aj zdravý národ.Asi niekto kce predať adipex o ktorý prestal byť z hore uvedeného dôvodu záujem.

miroslava261

ale existuju aj tabletky na chudnutie, ktore su zalozene na chemickej baze.len je 1 problem ze od 1.1.2006 su na slovenskom trhu zakazane predavat. ale ak mate niekoho znemaeho v susednych statoch kto vie na ne zohrat recept, tak sa daju zohnat. nie su az tak drahe 20tabliet stoji okolo 300-400sk.(100tabliet cca 1000sk) a maximum mozte vybrat 30tabliet (1 denne) a potom musite mat aspom 6mesiacov pauzu, dokial by ste mohli zacat brat dalsie. vyskusala som ich ja a vyskusalo ich kopec mojich znamych a vysledok sa prejavil u kazdej. ja som napriklad schudla za 30dni 7kg a neprejavil sa ziaden jojo efekt. ktorym nieco hovori: ADIPEX RETARD, tak mi daju za pravdu. nedilerujem ich ani nic podobne, tak preto by som nemala koli comu robit reklamu a pisat tu nezmysli

vini

lipoxal a podobne tabletky udajne "na chudnutie" su kravina sama som na to doplatila a poucila, vdakabohu ze ma to stalo len jednu krabicku tychto pirul....je to len biznis ktory vam nijako zvlast v chudnuti nepomoze......to radsej pite citronady a efekt bude viditelnejsi jak po nejakych zazracnych tabletkach na chudnutie.....a vsimnite si ako je to pekne uvedene aj v reklamach..."budete brat tabletky urcite schudnete....pri racionalnej vyzive a pohybe" takze tie tabletky mozete kludne vynechat....ak sa budete zdravo a rozumne stravovat a mat aj nejaky ten pohyb uberete na vahe tak ci tak....

infant

Dnes som sa informovala v lekarni a Lipoxal Direkt stoji okolo 500,- ten novy Extreme stoji 80 tbl. okolo 800,- a 120 tbl. okolo 1.000,-

TosHo

Je vedecky dokázané, že nie je možné schudnúť, čiste na chemickej báze. Zaručený spôsob na schudnutie je pohyb a zdravá výživa. :-)

momo

RNG napísal:

Viaceri lekari z mojich zdrojov informacii radia kombinaciu zeleneho caju a alfa lipoickej kyseliny.
Davky odporucene su okolo 600 mg extraktu zo zeleneho caju a 200 mg alfa lipoickej kyseliny
Alfa lipoicka kyselina je univerzalny antioxidant a regenerator, telo si ju samo vytvara v urcitych mnozstvach, suplementacia=doplnovanie sa odporuca v mnohych ocistnych a regeneracnych formulach(koza, pecen,pankreas, cievy...)

Prosím Ťa, kde sa to dá kúpiť?

TosHo

Ďakujem za radu, vlastne si mi napísal(a) len to čo som už vedel...Zaručene jediná cesta k schudnutiu je pohyb...A nikdy nikto nevymyslí žiadny prípravok na chudnutie bez pohybu.

RNG

tosho, mas 100% pravdu. Ziadne "zazracne" pilulky neexistuju.
Ale extra alkaloidy v tele vyvolaju zrychlenie latkovej vymeny a to napomaha chudnut pri spravnej diete a cviceni.
CLA zase ciastocne zabranuje ukladaniu prebytocnych cukrov do tukov, podobne aj kyselina hydroxycitricka(napr z Garcinie cambogie)
Takze su to uzitocne POMOCKY pri chudnuti, nie PROSTRIEDKY na chudnutie, ako hovoria reklamy.

Niektore potlacaju apetit, takze ti pomozu menej jest, hlavne vytazky z kaktusovych, ako nopal alebo hoodia gordonii, ale aj chrom, jablcny ocot.
Tie, ktore zabranuju absorbcii nedoporucujem, vyvolavaju totiz problemy v crevnej flore.Napr Fazeolin zabranuje vytvaraniu amylazy, enzymu potrebneho na travenie skrobov, takze sa skroboviny nestravene dostanu do criev, kde maju bakterie hostinu a cloveka katastrofalne naduva.