Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

ejjj

cau, cau...
No ako baby,,, neviem, ci mi posobia tie tabletky, ci nie, ale uzivam ich pravidelne, aj som zvysila davku, ale nic, stale rovnaka zmena,, a to by som len chcela schudnut 5 kg, to je akurat na mna..
Berem ich 2 tyzdne a neda sa povedat, ze som nieco schudla..
Ako nema taku chut na jedlo cez den, ale vecer,, to by som zjedla vsetko, je to len o psychike, a na kazdeho uplne inak posobia..pokracujem dalej, nevzdavam to, ale isto nebudem kaydz mesiac si ojednavat tabletky, kvoli tomu aby som schudla..

tana_2

tiez sa mi cosi robi so spanim nemozem zaspat a rano som potom unavede uz mi bolo parkrat aj zle myslela som,ze sa povraciam a citimi sa velmi slaba niekedy no ci je to z tabletiek to neviem beriem ich uz viac ako mesiac.

kafko

Ahojte.. beriem to asi 5 dni.. spim v pohode, neni mi zle ani nic,,cez den mi nechuti,ale vecer som hladna.. dufam,ze to zaberie

annamarika

Ajojte baby..ja pouzivam lipoxal uz tyzden..a vidim na sebe trosku zmien..myslim ze som ubrala zo stehien..ale mate pravdu o tom nespani...prve dni som ani ocka nevedela zazmurit ale na 4-5 den som spala jak babatkooo..:D.dufam ze este schudnem..bo potrebujem do leta dat dolu aspon takych 10 kg..drzte palec..:D

RNG

Uvedena stranka postrada zlozenia tj podrobne mnozstva termogenickych komponentov, takze nemozem komentovat nic na ich ucinok.
Ako som viackrat poznamenal, kto neuvadza presne mnozstva aktivnych latok ich zrejme nema ani presne ani pravdepodobne dostatocne.
Takym vyrobkom sa osobne vyhybam.
Ceny su ale znacne vysoke a reklama prehnana.

bety

Chcela by som sa opytat (trebars RNG)ako je to s uzivanim lipoxalu. Moze sa brat aj pocas menstruacie? A pocas zvysenej teploty (napr. pri nachladeni)? Nebude to ovplyvnovat celkovy ucinok, ked vynecham lipoxal povedzme na 1 tyzden? A este sa chcem poradit, aky je rozdiel medzi lipoxalom a ostatnymi spalovacmi tukov. Nasla som ich na webstranke obchod.ronnie.sk Dakujem za odpoved.

xxxxxx

caute baby,beriem uz lipoxal 2x,minule mi pomohol,ale len vtedy ak som ozaj prestala zrat sprostosti. je mi pri nom niekedy zle,ale to nie je na skodu,lebo ani na jedlo nepomylsim a len sa napajam vodou a ono to prejde.poslednu tab. berim na obed,lebo ozaj nezaspim vecer.schudnut som schudla,ale myslim,ze hlavne mi pomohla zmena stravy.mam super upravenu stravu a lipoxal mi len dopomaha.a ide to dole ako hracka.myslim,ze najviac robi psychika a ked vies,ze papas tab.na chudnutie,tak sa aj tak spravas a preto to funguje:)

ejjj

halloo... no ja ich uzivam uz 5 alebo 6 den.. no mozem povedat, ze uplne v pohode na mna vplzvaju,len prvy den som bola unavena.. po po 3 dboch som zvysila davku, a nemam ani problem zaspat, ale ci chudnem ,,,to neviem povedat, lebo doma vahu nemam :)... ale isto po urcitom case uvidim na sebe zmeny

slavka252

ja som si tiez kupula lipoxal a mam doma skoro cele balenie, brala som to asi 4 dni a bolo mi z toho iba zle, tak som s tym prestala