Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

19ruzicka89

prosim vas potrebujem surne poradit.....uz som pomaly zledla celu krabicku lipoxal extreme a NIC!!!!!! ani len kilo ani len milimeter z problemovych partiach...neviem ci to na mne neucinkuje ci to ucinkuje az po dlhsom case ci ja robim nieco zle.....prosim o radu co mam robit......papa vopred dakujem

misul

ja som vzala 1 tabletku v 1 den, druhu na druhy den a este v ten den som sa vyhadzala...cervene vyrazky co neskutocne svrbia mam skoro po celom krku rukach a este aj na prsiach ... neodporucam

ajja

Tak stakouto výhrou že zúžil sa mi žalúdok by som sa nechválila ale rýchlo hľadala zlepšenie. Čo blázniš, veď ideš do vážnej diagnózy tak si to zváž

lilinka16r

ja som schudla,a myslite si čo chcete....
mala som 55kil a za 1mesiac som s LIPOXALOM schudla 6kil.
t.j. mam 49kil.168vyška.... (samozrejme že som nejedla vela,a viete prečo? ,ani som nemela chut na sladke a ani na jedlo..)
už ich neberem 2tyžne a mam stalu vahu a tiež nemem chut na sladke,zužil sa mi žaludok....

ruzicka222

prosim vas potrebujem poradi, lipoxal extreme beriem uz asi 2 tazdne a neuveritelna chut na jedlo nemizne..... neschudla som ani len kilo.....zacne to vobec ucinkovat???????nevyhodila som peniaze zbytocne???
a aeste jedna otazka ........tablety sa maju uzivat--presne POCAS jedenia??????
za pomoc dakujemmm a to velmi...papa

lucyl

Takze lipoxal som brala dva dni a stacilo :) Mala som nocne mory a v noci som sa budila na hrozne busenie srdca..som si myslela,ze infarkt dostanem. Tak som s tym radsej skoncila a hladam novy sposom ako schudnut. Ale asi to vidim na jedinu uspesnu metodu: nezrat a cvicit :)