Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

anka

Ja som sa tiez odhodlala na lipoxal extrem nakolko mam sedave zamestnanie a navise aj nocne smeny.dost sa mi narusil denny rytmus...preto som vyskusala tento produkt.Beriem ho asi tyzden a dole mam 3kg.nemam taku chut na jedlo a urcite jem menej.na zaciatku mi byvalo tak na odpadnutie ale po chvilke to preslo a uz bolo vsetko ok.uvidim ako to pojde dalej ale za tie 3kg mi to urcite stalo.

dada

AHOJ, LIPOXAL SOM UZIVALA ASI 4 MESIACE A VYSLEDKOM BOL UBYTOK O 18 KG. NEMALA SOM VOBEC ZIADNE ZLE REAKCIE, AKURAT JE FAKT, ZE BY SA MAL POUZIVAT PO JEDLE, INAK SA MOZE TOCIT HLAVA, ALEBO BUSIT SRDCE, TIEZ JE TREBA VELA PIT. A UPRAVIT STRAVU, JA SOM NABEHLA NA DELENU A POSTUPNE MI KILA ISLI RAPIDNE DOLE.

majkaaa

Zapamätajte si všetci,chudnutie je výnosný job a prípravky na chudnutie z reklám,za drahé peniaze,ktoré sľubujú schudnutie sú dobré akurát tak na to,aby vám schudli peňaženky. Jedine lekár predpíše ten dobrý liek,a ten zváži,či je potrebný.Hazardujete so zdravím.A 16-stka,ktorá sa tu chváli svojou váhou 48 kíl by mala byť skôr na výstrahu!! Je podvýživená,najskôr bude za chvíľu anorektička,ak ňou už aj nie je. Chudne sa pravidelnou zdravou stravou a hlavne pohybom !!! Zdravie si treba chrániť,nie s ním hazardovať !!!!!!!!!!!!

valer (35) zilina

Vdaka Bohu - mne pomaha. Znizuje mi chut do jedla a ma na mna velmi silne povzbudzujuce ucinky. Kvoli tomu menej jem a mam viac chuti a energie ku pohybu. Pre mna je to velmi dobra pomocka, ako dostat obezitu na stranu porazenych. Kila idu dole. Konkretne 1 kg za tyzden. Ked som zacal mal som 97, teraz mam 95 ( po dvoch tyzdnoch ). Mam vela chorob ( cukrovka, cholesterol, vysoky tlak, migreny...) . Takze je pre mna dolezite schudnut nielen z estetickych, ale hlavne zo zdravotnych dovodov. Lekari mi slubuju zlepsenie zdravotneho stavu, ked schudnem na optimalnu hmotnost.

misa11

....hurá, už viem z coho mám už dva
tyzdne bolesti hlavy.Myslela som si to, ale nebola som si istá.Jediné dobre na tom je ze som zhodila 2kg, ešte 2kg a zimné kilecka su prec, len nevie co na to moja hlava snad to prezije..:0))).

anuska123

mne bolo zo zaciatku pri lipoxali tiez zle,bolest hlavy a nevolnost,asi tak 5dni,dobre je pri zapiti tablety zjest kusok suchara,alebo chleba.inak pomaha,chut na jedlo nemam a jem o podstatne mensie porcie a pritom nie som hladna,co je pozitivne,lipoxal beriem 2.5 tyzdna,mam dole 4kg

mon.mon.

ahojte baby. chcem sa vas opytat ci moze lipoxal znizit ucinnost antikoncepcie. Beriem ho druhy den a chcem sa uistit. ak to niekto vie,,prosiiiiiim odpiste,dakujem

lucyta

L I P O X A L? už nikdy viac!!!!!!!!!!
ked som si ho kupila tak som tiež neverila niktorým prispevkom.Po týždni užívania som s tým musela prestať pretože sa to už nedalo vydržať. Naozaj.cez den dali energiu, minimalnu chuť na jedlo a potom nočna mora. zbytočne vyhodene peniaze...

blbost

baby prosim vas,hlavne si nekupujte lipoxal,mna po nom bolela hlava a mala som pocit na odpadnutie.Nepomohol Vobec!!!!!!!!!!!!!!!!!je to somarina