Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

zuzka28

ja kazdemu kto chce chudnut cvicenim a zravou stravou mozem doporucit www.stacker2.sk. najprv som neverila, ale potom so pogooglovala a rozhodla sa zakuopit. Vahala so medzi 7-Phenyl Stack a Stacker EURO 4. Rozhodla som sa pre Stacker EURO 4. Za prve 3 tyzdne som schudla 5 kg. Nikomu netvrdim, ze len jem tabletky a chudnem. Ale som so ista, ze kombinacia stravy, cviecenia a tohoto pripravku na mna posobi. Vrelo kazdemu odporucam. A verejne dakujem predajcovi a aj vyrobcovi

dada

lipoxal je blbosť,ja som cvičila-tvrdo makala,vážila som 56 a chcela som mať50kg,čo som aj dosiaha,ale opakujem ,že cvičením,všetkých chudnúcim držím palce:-)

kaka24

ahojte,poradte mi.uzivam lipoxal,cvicim pilatesa aj aerobic denne a vaha nejde dole,lipoxal mam uz skoro 2 mesiace.robi to serlift.antidepresivum,ktore mam kazdy den uit 1 tbl???dakujem.uz som zufala.170cm,100kg

verča

Užívala som LIPOXAL extreme asi 4 týždne a schudla som z pôvodných 60 na 50kg. Treba nejako prežiť prvý týždeň, začať trosku cviciť a uvidíte naozaj super výsledky. Prvý týždeň mi bývalo zle. Mala som závraty, skoro na odpadnutie ale po chvíľke to prešlo. Po dvoch týždňoch užívania tabliet som schudla asi len nejaké 2 kg ale keď som začala cvičiť tak mi šli kilá rapídne dole. Celé 4 týždne som brala len jednu tabletu ráno a jedno na obed. Už ich neberiem asi 5 mesiacov a váhu mám stále rovnakú.

lucia.g

Ja ho uzivam asi tyzden.a mne sa zda ze sa mi z toho uplne zvacsilo brucho je to normalne?v krabicke nie su ani niake informacie...to je tiez velmi cudne.

avenam

žiadny Lipoxal ani iný liek na redukciu hmotnosti nemá zázračný učinok,každý čo tu udáva úbytok hmotnosti zabudol napísať,že obmedzil stravu prípadne sa začal viac hýbať"...keby to naozaj tak bolo ľudstvo netrpí obezitou,pilulka pomôže všetkým.Ja som tiež užívala ,,Lipoxak"ale okrem toho,že som večer nemohla spavať sa na mojej hmotnosti nič nemenilo(papkať mi chutilo stále) avšak:-) včera som sa odfotila,odvážila,kúpila si stepper a začínam tvrdo makať,bez práce-nie sú koláče,už to pochopte ,že je to len reklama..

inedd k

Ja som začala brať lipoxal ráno a poobede ,no musela som znížiť dávku , lebo poobede keď som zobrala tabletku vobec som nebola unavená a večer som nevedela zaspať.Je to dobré akurat na to že človek potláča chuť na sladké.