Otázky na RNG

maria-2016

Ahoj Redka...neurologicka vie co mi predpisal psych. ..a to prehananie mam iba teraz ako som zacala pit citricidal.....a ten vitamin D mam 9,04 a mal by byt 30-80....beriem od neur.napisane Alpha D3 vecer 1 tbl...no K mi nenapisala...

Ahoj, mam tri tyzdne zvysenu teplotu okolo 37, vzdy vecer okolo deviatej je to uz v norme. Zacalo sa to bolestou v hrdle a teplotou, ked teplota neklesla isla som k doktorke, ta mi predpisala antibiotika, ktore mi nezaberali a nakoniec z CRP vysetrenia sa doslo na to, ze to mam virusove, odporucila mi teda vitaminy a vylezat. Stale to nepreslo, uz som z toho zufala, toci sa mi hlava, som slaba a mam problem jedlom, byva mi zle, pocitujem taky tlak na hrdle a casto potrebujem odgrgavat. Pri liecbe antibiotikami som mala aj reakciu na jedlo, na cestoviny so syrovou omackou, bolo mi z nich velmi zle. Strasne palenie na zaludku a na jazyku taky neopisatelmi pocit, ako by nieco stiplave a vzadu na chrbate pod krkom strasnu palavu. Co by si mi odporucil ako mam moj stav riesit? Vysledky krvi, moc i vytery z nosa i hrdla mam ok. Este cakam na jedny vysledky z krvi, budu asi o tyzden. DAKUJEM

redka

A tan vit d mas na akej hodnote ked mas hypovitaminozu d? Skus doplnit aj ten spolu s k2 ale toho dcka vyssie davky....

redka

Maria ked tak pozeram na ten zoznam lieciv, tak ta moze prehanat aj z nadmerneho prijmu horcika.. Mas tam magnerot a magne b6 dokopy 5 tabliet horcika.... Aj ked oba lieky maju inu formu horcika.. Neurolog vie co ti predpisal psychiater?

Alfa143

Ahoj RNG:
Chcel by som sa ťa niečo osobné spýtať, preto budem rád ak budeš so mnou komunikovať prostredníctvom e-mailu.
Napíš mi hocičo na môj mail
ignacz@azet.sk
aby som mal tvoj e-mail a mohol sa začať s tebou rozprávať.
Ďakujem.

maria-2016

moze byt ze mam este aj nieco ine? EBV som prekonala a ostatne vysledky som mala ok.....co mi radis , co si mam dat este vysetrit?? uz 2 rok chodim k lekarom a kazdy mi pise lieky....ja ti napisem co vsetko beriem a pripadne by som ta poprosila o tvoju liecbu....tak psychiater: Helex sr 1mg, Sertralin Actavis 50mg,Mirzaten 15mg, Magne B6 3x1, Neurolog: Tebokan 2x1, Gabapentin300mg, MilgammaN 2x1, magnerot2x1, Guajacuran 3x1, Ascorutin, a ja som si kupila Imunoglukan P4 H beriem 3 tbl. a teraz uz 3 den pijem citricidal. No dost ma prehana. Je to v poriadku??? mala som aj 3 mesacnu kuru chlorelou. uz ozaj neviem co dalej . teraz ma posielaju k reumatologovi, ktory mi urcite da dalsie lieky. Z krvnych vysetreni mam vyssie hodnoty CEA- 5,84, fT4- hran. nizsie, celkovy protein nizsi, vysiu hod. ser amylazy, a hypovitaminozu D,,tak toto mam asi tak vsetko co mi zistovali,,,dali by sa tie lieky nahradit tvojou liecbou????

maria-2016

Mily RNG...pecitala som si o CMV na tvojej stranke vsetko....a zial musim povedat ze popis o tom co vsetko sposobuje CMV sedi na mna...zapal zaludka, pankreasu, criev, hrdla, usi, bolesti a horenie pravej polovici hlavy, zapal kosti ,nervo. sustavy, distonia svalstva a slachy sa mi akoby skracovali.teda bolest po celom tele...depresie, autoimunita st. zlazy a nadoblicky...oci, a tetania tazkeho stupna, palenie a pichanie koze, mravcenie, naval horucavy, osteochondroza, na mozgu chron. kalcifikaty., panicka porucha.....urcite som nieco vynechala, ale myslim si ze toho je tu dost. konecne rozumiem tomu co sposobuje CMV....

maria-2016

velmi krasne dakujem za odpoved....samozrejme mam viac zdravotnych problemov...ale o tom az neskor.....a asi ako dlho mam brat citricidal? Mam ho vraj originalny zakupila som si ho zo stranky ktoru si odporucil ty.....a este jedna otazocka...da sa z tychto mojich virusov a bakterii dajako dostat???dakujem ti krasne za odpoved...

RNG

A kedzne mas znicenu imunitu, tak sa ta drzi aj virus CMV(cytomegalovirus, a zrejme aj ine...) Takze si zaroven musis posilnovat viralnu imunitu, na co ti cast pomozu probiotika, a inac pozri cez Google.sk a mojim nickom a slovom herpes , ako sa branit proti roznym virusom.
Pridam tam aj monolaurin(2 x 5 gramov) aj colostrum(2 x 15 gramov v tvojom pripade, aspon nakratko) a 2 x 3 kvapky lemon grass oil, zamiesat do mixov.