Otázky na RNG

RNG

zonula, to je vacsia uloha, ako si predstavujes.
Na nete je o tom hrozne vela statisice stranok, zialbohu povacsine uz starsie.
Je pravda , ze su este pre siroke publikum a vacsinu lekarov nezname, ale skutocne nove veci nedostanes na nete zadarmo.
Ja si na to predplacam kopu periodik od lekarov a lekarskych teamov, ktori robia v tejto oblasti(zahrnuje vsetko, okrem klasickej zapadnej mediciny, ktora sa uci v zapadnej kulture.)

Wikipedia v anglickej verzii je dobry zdroj, ale len starsich klasickych informacii.
Za novsie veci musis platit.
To, co ti ponuknu na nete zadarmo novsie, je reklama na vyrobky, ktora je sice do urcitej casti pravdiva ale znacne prifarbena az kompletne lziva, zalezi od svedomia vyrobcu.
A zialbohu, podla mojich skusenosti na to sa vobec neda spoliehat!

zonula

ahoj RNG,chcela by som ta poprosit,ak teda mozes,ci by si tu nehodil nejake linky na free informacie ohladom serioznej alternativnej mediciny...na wikipedii je toho vacsinou dost,ale niekedy nestaci a pregooglovat sa cez kopu komercnych stranok je dost zdlhave...velmi by si mi pomohol,dakujem

RNG

Minkan, na odmaskovanie nadorovuch buniek(aj mnohych zakuklenych bakterii a pod) je velmi ucinne Samento, specialny vytazok z Vilcacory(una de gato, cats, claw,uncaria tomenrosa, kocaci drapek).
tnija,
na normalizovanie hladin niektorych hormonov(estrogen, progesteron, DHEA), je vyborny yam(mexicky divoky),
ciastocne olej z pupalky/boraka, Damiana a Dong Quai.
Progesteron-prirodny sa da dodavat priamo progesteronovym kremom cez kozu (pozor na synteticke nahrazky ako gestagen, progestin a ine)

tnija

chcem sa opytat RNG na nieco, co upravi vsetky hladiny hormonov v tele, alebo im pomoze dostat sa do normalu-normalna cinnost a fungovanie organov co su zodpovedne za hormony, ale nexcem aby to boli hormony ako substitucia-teda ani prirodne ci prirodzene nie ako su napr. fytoestrogeny zo soje ci inych zdrojov. Dakujem

RNG

Lanove semiacka treba pomlet na jemno(kavomlyncek)a dat kopcom lyzicu napr do ranajsich ovsennych vlociek, jogurtu alebo na salaty. Cerstve semiacka chutia ako orechy.

aduliena

Ahoj RNG, prosím o radu. Dnes som si kúpila ľanové semiačka. Ako ich mám užívať? Treba ich rozdrviť, namočiť do studenej vody a nechať odstáť? Mám to piť ráno? A aké množstvo do akého množstva vody? Ako často a ako dlho to užívať?Ďakujem vopred za odpoveď.

RNG

To kruhove vypadanie, to som uz pocul. Neviem presne, co to sposobuje, ale moze to byt vysledok rychlej nakazy, ktoru telo uz vybojovalo.
Mnohe bakterie , virusy aj plesne to mozu sposobit.Ak je nakaza znicena, teraz je to problem regeneracie, tj zlepsenia podkoznej cirkulacie, vyzivovania vlasovych cibuliek, pripadne jemna mechanicka stimulacia(masaz).
Snad extra vitamin C, kokosovy olej a vitaminove zmesy na vlasy by pomohli tiez.