Otázky na RNG

luccy

Ahoj RNG.Si tu dost na roztrahnie.Chcela by som ta poprosit o radu.Bratovi vypadali vlasy.Nie vsetky ale len take kruhy.Ma ich asi 5.Vysledky z krvi na vsetky ok.Nevies mi prosim poradit?dakujem

RNG

val nap[isal som ti.
Lymfodrenaz je ucinny sposob odstranovania skodlivi, len je velmi zavisly od toho, kto ju robi.
Spravna je prevadzana velmi malym tlakom(100 gramov), kruhovite pomale pohyby postupne tlaciace lymfu do lymfatickych uzlin.
Proces trva vyse 1 hodiny.
Zialbohu som na Slovensku videl velmi drsne procedury, ktore by som neodporucal.
Co sa tyka 5-HTP a jeho premenu na serotonin=5-HT to si mozete najst napr na www.google.com ked tam date slova: serotonin wikipedia

mic

ahoj RNG,chcela by som vediet tvoj nazor na lymfodrenaz-ako prostriedok na precistenie tela od skodlivin-odporucal by si mi to?plus ako sa spravne stravovat pri akne...dakujem vopred za odpoved

RNG

Zabudol som protizapalove, kedze sa tam jedna vzdy o zapal ziliek: Quercitin 2x500 mg, Bromelain 2x600 GDU a pupalkovy olej/borakovy olej 3x1 gram

RNG

To je tazka otazka.
Na lupus by som skusil v prvom rade Samento a GSE, pripadne pil aloe vera alebo/a caj z chancy piedra.
Regeneracia ladvin ale je tazky oriesok, chanca piedra ich vycisti pre lepsiu funkciu, ale regeneracia je druha vec.
Snad velke mnozstvo antioxidantov a vitaminu C by tam nieco mohlo napravit. Z antioxidantov napr univerzalny antioxidant,alfa lipoicka kyselina.
Nefritis ladvin je ale obvykle sposobeny bakteriami, virusami alebo plesnami a kvasnymi infekciami.
Niekedy je to ale vysledok chemickej otravy(tazke kovy, jedovate organicke latky, pesticidy a velmi casto "lieky", tj mnohe farmaceutika, ktore maju v pribalovom listku napisane, ze mozu poskodit ladviny)
Takze okrem hore odporuceneho treba mozno telo odmorit(zelenina,ovocne stavy, enzymi,psylium,aktivne uhlie,liquid zeolites).
Na chelaciu by som sa pri nefritickych ladvinach neodvazil, to je extra zataz na ne .

mamcea

RNG ja som myslela ze ten betaglukan je z hub-hliva a shitakie, netusilaa som ze su to nejake chlebove obaly kvasnic. a je v tom nejaky rozdiel? teda medzi tymi betaglukanmi z hub a tymi z tvojej predajne?preco su tie chlebove obaly lepsie? a mozu betaglukany aj uskodit?a este prosim ta AKO DLHO/v mesiacoch sa mozu uzivat bez toho aby mohli byt nebezpecne? treba urobit nejake pauzy?