Otázky na RNG

RNG

Lea, ja som doplnkar, nie chirurg a naviac zijem mimo Slovenska, a tamojsie pomery v nemocniciach su mi nezname.
Ja by som si osobne bradavicu vypalil , je na to plno prostriedkov(wartec, wartoff, vymrazenie,alebo tabletka aspirinu na bradavicu, prelepit flajstrom nechat posobit 3 dni kym neocernie a neodpadne)

RNG

Rica, urcity cas ti to telo toleruje, ale neprehanaj to, prosim. 20 kvapiek jodovej tinktury je 40 mg jodu
Hoci Japonci dostavaju 12.5 mg denne, ja by som nesiel az tak daleko.
Podla niektorych lekarov zaoberajucich sa vyskumom jodu spravna davka je mensia, nez maju japonci, a ked si davas 20 kvapiek naraz, rob to len raz za tyzden, to ti da v priemere asi 3 miligramy, to by malo stacit

rica

RNG moze byt jodova tinktura aj nebezpecna, teda v akych davkach? ja si ju natieram casto-aj kazdy 2-3 dni asi 15-20 kvapiek, asi tak par tyzdnov 3-4 uz. bojim swa aby som sa nepredavkovala ak ho este aj prijmam v potrave-rozne morske riasy, ryby , sol a ine + mineralie v tabletach a mineralne vody. tak neviem ci robim dobre,ak si este aj natieram tinkturu na brucho?co sa mi moze stat ak sa dlhodobo predavkujem?

lea02

RNG mohla by som sa Ťa opýtať čím sa dá odstrániť bradavica alebo kde by mi ju odstránili v TT alebo v BA ?
Ďakujem krásne za odpoveď...

lea02

RNG mohla by som sa Ťa opýtať ako sa dá odstrániť bradavica je na to nejaký prípravok ?
Ďakujem krásne za odpoveď ...

rica

RNG moze byt jodova tinktura aj nebezpecna, teda v akych davkach? ja si ju natieram casto-aj kazdy 2-3 dni asi 15-20 kvapiek, asi tak par tyzdnov 3-4 uz. bojim swa aby som sa nepredavkovala ak ho este aj prijmam v potrave-rozne morske riasy, ryby , sol a ine + mineralie v tabletach a mineralne vody. tak neviem ci robim dobre,ak si este aj natieram tinkturu na brucho?co sa mi moze stat ak sa dlhodobo predavkujem?

usiko

Dakujem za vysvetlenie, RNG, je pravdou, ze keby som na tuto stranku zavitala pred operation, mozno by som s tymi mandlami nieco ine urobila.....
Ale aj tak myslim si, ze velakrat je to aj chybou ludi, ktori stav zanedbaju a k lekarovi sa dostavia az ked je naozaj neskoro....ja mam svoje von a nelutujem, aj ked je pravdou ze by som si ich radsej bola nechala a operacii som sa vyhybala roky....ale uz bol stav neznesitelny....nechcem odpoved, len konstatujem...:-)))

RNG

Tekute zeolity odmoruju telo, cewle telo, nielen creva, ako psylium a drevene(aktivne) uhlie a ine vlakniny zo zelenin.
Je to submikroskopicky zeolit, ktory sa dostane do krvneho obehu z criev a vie prestupovat az do buniek a absorbovat rozne zamorujuce latky. Takze ked sa vyluci za niekolko hodin, odnasa so sebou zamorenie ako tazke kovy, pesticidy, organiocke chloraty a ine karcinogeny.
Je patentovany ako liecivo na rakovinu(v USA), nie je ale schvaleny FDA ako liek.Napriek tomu ho ale s uspechom pouzivaju, oznaceny ako potravinovy doplnok.
Mandle treba vyliecit, pokial sa da. Natierat jodom, propolisom, brat rozne antimikrobialne latky(GSE,oreganovy olej,extrakt z olivovych listov, kloktanie a pitie koloidnej striebornej vody atd) Operacia=amputacia je az posledny mozny nastroj, ked sa inac nedaju zachranit.
Zialbohu, vacsina lekarov okrem predpisania atb. pre nich nic ine neurobi,proste zanedbaju to, az sa situacia dostane tak daleko, ze nemaju ineho vychodiska, ako vyrezanie.

Je to obdoba ako ked niekedy nevedeli vo vojne vyliecit zapal z poranenia, cakali, az sa vyvinula gangrena a potom amputovali na zachranenie zivota.
Dnes ale mame plno nastrojov na vyliecenie, ked jeden nepracuje, treba pouzit ine.
Ja nie som radikalne proti nicomu a za nic. Skor by som sa charakterizoval ako opatrny a otvoreny na akekolvek ucinne riesenie.

RNG

Lubka 22, casto pri zapale sliznic alebo praslani piier a kutikoch je za to zodpovedny virus(herpes) ktory mame cely cas v tele. Zvysovanie imunity voci viralnym pomaha, a to dnes radim kazdemu.
Na pery specifivky pomaha kokosovy olej, je mierne antiviralny a vyborna vyziva a ochrana pred vyschnutim a praskanim.
Nepouzivaj petrolejove produkty(vazelina, vosky) tie len znizuju prirodzene telesne vylucovanie olejov a potom ti pokozka praska.

moira

aj ja som mala problemy s mandlami, bolest, velke a hnisave. angina niekolkokrat v roku. uz na operaciu, vyberat, ale vzhladom na stale teploty mi ich nemohli vybrat.
ktosi mi poradil natierat kazdy vecer po umyti zubov propolisom, a mandle po tyzdni boli polovicnej velkosti, stale sa zmensuju a od tych cias ani jedna bolest, ani jedna angina. lekar mi povedal, ked po roku co som tam isla s niecim inym, ze by ma s takymi mandlami na operaciu uz neposlal. vraj co robim.
propolisom do vody a kloktat tak 3xdenne a vecer na spajdlu vatu a namocit do propolis.tynktury a natierat mandle. neuveritelne mi z nich isiel hnis, ktory som tak odstranila zvnutra, zmensili sa a su ok. po natreti nepit, neumyvat zuby, nechat posobit az do rana.
vyskusajte, kto mate problemy.