Otázky na RNG

RNG

Aloe nie je nic zazracne. Napomaha roznym bunkovym procesom v tele, zvysuje imunitu, napomaha regenerovat, ale nema nic s hormonami.
Na hormonalne je hlavne yam, ale aj damiana,pupalkovy olej a Dong Quai, ktory tiez posobi ako 'zensky zen sen" tj zlepsuje sex.

usiko

RNG, mohlo by na neprav. menzes okrem vasich veci pomoct aloe vera? Pisu sa tu o tom velke veci je az take zazracne? Dakujem...

km.

Chcem sa spytat co znaci,ked zena trpi nadmernym ochlpenim kolo brucha(kde je to hlavne)a okolo bradaviek?Dost sa za to hanbim...prosim pomozte!!!

RNG

Ako som uz pisal, sclerorerma je jedna z autoimunnych, spojena viacerymi autormi s boreliozou B.
Ciastocne uspechy boli aplikaciou DMSO na postihnutu kozu, ale podla viacerych informovanych lekarskych zdrojov treba adresovat priciny, tj boreliozy, chlamidie, mykoplazmy a rozlicne virusy, ktore mozu k tomu prispievat
Autoimunne su vysledkom mnohych nakaz(mnohe su poddiagnozovane a pomale), velmi pravdepodobne v kombinacii, nie len jedna osobitne.
Na stastie priroda poskytuje velmi sirokospektralne antimikrobialne latky, ktore potlacaju mnozstvo mikrobialnych patogenov naraz.
Menujem, Vilcacoru(uncaria tomentosa, cars claw, una de gato)a specialny vysokoucinny vytazok z nej-Samento, tiez extrakt z olivovych listov, GSE, graviolu, pravdepodobne aj oreganovy olej a ine esencialne oleje.
Velku pomoc pri tom robi spravne osidlena crevna flora, kde rozne probioticke kultury vyrabaju pre nas hromady obrannych latok.

km.

Chcem sa spytat co znaci nadmerne ochlpenie na bruchu a v okoli bradaviek..mozem byt niejako chora?Dost sa s tym hanbim...prosim odpovedzte mi...

zdenka

RNG prosim poradte mi pri diagnoze scelodermia circumscripta kozne lozisko na lavej lopatke co mam robit som zufala dakujem.

RNG

Karin napisal som ti.
Ganglion cyst,cysty, hrcky, myomy,tumory atd, to je vsetko nefunkcne tkanivo a odstranuju ho enzymi, ci uz vlastne telesne, ci uz doplnene, ked ich telo nevytvara dost.

karin

Prosim o radu RNG:
Mam gangliom v kolene uz 4 roky. 2 roky sa to dalo vydrzat, pretoze bolest bola tak raz do mesiaca, no pocas tehotenstva sa to zhorsila a po porode som isla s tym k lekarovi-chirurgovi, kde mi diagnostikovali gangliom. Bol tazko hmatatelny (mam ho zvnutornej strany pri kolene), ale podarilo sa urobit punkciu, no o 2 tyzdne sa gangliom vratil a poslali ma na ortopediu, kde ma liecili roznymi doplnkovymi preparatmi a ortezou!. Gangliom sa uz nedal nahmatat, ale zato uz bolel kazdy den. Konecne mi ortoped urobil po 4 rokoch sono, kde videl ze gangliom je tesne pri kosti a praskol mi dalsie lieky (artrodar) s kontrolou o mesiac. To mauz nastvalo a isla som k dalsiemu chirurgovi, ktory povedal, ze vyrezat (ono sa mi to v lete objavilo aj na palci pravej ruky a v priebehu mesiaca to narastlo do velkosti fazule, ale tu ma to nebolelo). No a tak dnes 21.1.2008 som bola na operacii. Lenze kedze gangliom na kolene uz nebol vobec pod sonom viditelny operaciu zrusili (bola som uz pod narkozou) a vyoperovali len na palci. S kolenom ma poslu na magneticku rezonanciu a uvidia dalej.

Takisto mam problem s hrckou v prsniku o velkosti orecha (mam ju 4 roky). Magneticka rezonancia ukazala fertilný typ zlazy so zaverom sledovat so zameranim na dynamiku zmien. Pisem to preto, ze ci naozaj mi nechyba nieco v tele nechya, alebo nie je nejaky problem s enzymami. Prosim, ake doplnky pouzit a kde sa k nim dostanem (aj na dobierku). Moj mail: jurgova@rona.sk. DAKUJEM

RNG

SAM-e dostanes len v zahranici, ale extrakt zlubovnika(ST JOHN'S WORT) najdes aj v mojich predajniach potravinovych doplnkov