Otázky na RNG

RNG

Kedze patentove prava na citricidal uplynuly uz davnejsie(povodny patent(plati 16 rokov) z roku 1982 , udeleny firme Biochem research) dnes sa vyraba mnozstvo napodobnenin.
Ja som si nie isty, ktore su vyrabane ako a ake maju zlozenia,
spolieham sa radsej na stary osveceny produkt z originalneho zdroja, BioChem research korporacie,
ktora predava 60% koncentrat, velmi nizky na obsah naranginu(0.5%),
,ktory moze vyvolat problemy (kontraindikacie).
Vid problemy s grapefruitovou stavou a mnohymi liekmi.
Kedze BioChem research nepredava v malom, firma NutriBiotic pouziva ich zakladny material, 60% originalny citricidal a riedi ho glycerinom na 33% koncentraciu, cim ho zaroven robi vyborne rozpustny vo vode.
A to je to GSE ktore odporucam a bolo pouzite v milionoch v USA s uspechom, bez akychkolvek problemov.

Davkovanie je viacmenej kolko znesies, lebo hladina toxicity je odhadovana na 20 000 kvapiek denne(skusane na potkanoch, ktorym nedali moznost protestovat, najdes na stranke Biochem research, inc) a nepoznam nikoho, kto by bol schopny zobrat viac, ako 100 denne bez dogrcania sa.
Ucinne na vacsinu bakterii je 30 kvapiek raz alebo 2xdenne do pol litra vody, pit postupne cely den.(1200 ppm alebo0.12 % koncentracia)
Na plesne na nechtoch je dobra 5 az 10 krat taka koncentracia, tie su tazko vyhubit.

alpa

Sama sa liecim na bulimiu, uz tyzden sa drzim ale pocitujem silny smutok, pomohol by mi nejaky doplnok stravy? Dakujem

usiko

RNG, cechach a na slovensku, ked si zadam do vyhladavaca CITRICIDAL, nachadzam tu kvapky, vraj 60% vztazok z grapefruitovych jadierok. Mohli by ste to porovnat s GSE od vas? Viem, ze ste to uz niekde pisali, ale nemozem to najst.....a napiste prosim aj davkovanie GSE, proti vaginalnym plesniam aj plesni na jazyku, takisto na nejake to precistenie organizmu celkove.....Dakujem pekne...

RNG

30 kvapiek je cca 30 x 60 mg, z toho tretina je citricidal=600 mg citricidalu.
Pol litra vody je 500 gramov
teda je to 1200 miliontin(1200 ppm) citricidalovy roztok.(to je tak isto, ako 1.2 gramu na liter= 0.12 %, ak to mas takto jasnejsie)

Ked to das do 50 kg tela a rovnomerne rozdelis, da ti to 12 ppm v celom tele (teoreticky).

Tabulky na citricidal uvedene dole v tejto teme hovoria o ppm koncentracii(miliontiny)

zonula

ahoj RNG,chcela by som ta poprosit o radu,teda ak budes mat cas odpovedat aj na takuto otazku:ako preratat koncentracie na ppm a naopak...napr. ako si vyratal,ze z 30kvapiek 33%GSE dostanes v pollitri vody roztok s tusim 6ppm?tu v SR sa zatial uvadzaju percenta alebo obsah v gramoch,co je horsie,ked si to chce clovek porovnat s netom...tak ak mozes napisat,budem rada

RNG

Najskor ho asi dostanes v mojich predajniach, ale mozes si najst na Google.com rozne zdroje. O beznych lekarnach pochybujem, ze by to drzali. Jedine snad ovela menej koncentrovany cesky vyrobok citrovital.
Mnohe grapefruitove vyrobky maju ale len obycajny vytazok zo semien a supiek,a nie ovela ucinnejsi citricidal.
Naviac vytazky zo supiek obsahuju plno naranginu, ktory moze sposobit reakcie pri brani inych liekov(predavkovanie)