Otázky na RNG

Ivka 1

Ušiko súhlasím s tým,že mandle bolo dobré vybrať. Obzvlášť ak sa tam nachádzali hnisavé ložiská,ktoré boli zdrojom ďalšej nákazy.Niektorí ľudia po
vybratí krčných mandlí sú náchylnejší na zápaly priedušiek.Tam sa to však dá riešiť zvyšovaním imunity a v prípade potreby braním prírodných antibiotik.

barbinka

usiko: ja som mala tiež chronický zápal. tiež museli von. vieš veľa ľudí je proti vybratiu, ale to sú takí , ktorí v živote také bolesti a problémy nemali ako my. Kebyže majú, tak inak rozprávajú.

usiko

RNG, v prispevkoch o krcnych mandliach som si precitala vas nazor a amam pocit ze ste radikalne proti ich odstraneniu....ale ako by ste riesili, ja som mala chronicky zapal a mala som tam hnisave vacky, alebo nejake hnisave loziska, chora som bola dobre ze nie pri pohlade na choreho cloveka z dialky a atb. nezaberali, jedla som stravu zlozena zo surovej zeleniny a ovocia, orechy, same zive veci....a nic nepomohlo... odkedy ich mam von, mam pokoj a nie som chora, nanajvys raz za rok nadcha.....

lubka22

RNG prosim ta, porad mi:
uz vyse roka mam problem s perami. Zo zaciatku som mala iba kuty, neskor cele pery a okolie pier popraskane. Svrbi to, stipe, pali... Od koznej som uz vyskusala rozne masticky. Vsetko zabralo iba na chvilu a problem sa opat objavil. Alergiu mi nezistili ziadnu, krvne testy, stolica OK. Takze nenasli ziadnu pricinu. Prosim ta o pomoc. Dakujem.

RNG

Su aj rozne suhrnne knihy, niektore lepsie, ine aj s informaciami uz zastaralymi.
Je to rychlo sa vyvijajuce pole zatlacane a maskovane klasickym medickym priemyslom ako silna a ucinna konkurencia.

RNG

Najlepsie je hladat podla znamych mien:
Linus Pauling, dr West, drJulian Whittaker, dr David Williams, dr Wiliam Campbell Douglas,dr Johnatan Wright,dr J. Roven, dr dr John A McDougall , publikacie ako Health sciences Institute a ine.

zonula

RNG,vlastne teraz ma napadlo,ze vo fakultnej kniznici mame nejake internetove periodika predplatene,tak ak mi mozes nejaky taky link odporucit..vopred dakujem

zonula

dakujem RNG,ze si odpisal,aj som si myslela,ze zadarmo toho vela nebude,ale pre istotu som sa spytala,ci som nahodou nieco neprehliadla...mozno v buducnosti, ak budem potrebovat viac info si predplatim nieco..ak sa mozem este spytat,cca s kolkymi dolarmi mam ratat na rok ..