Otázky na RNG

RNG

Citricidal/GSE je ucinny na zlateho stafylokoka, ako som uz viackrat napisal.
Mozete si to pozriet na stranke
www.biochemresearch.com

Odporucene 30 kvapiek GSE do 1/2 litra vody dosiahne v tele koncentraciu vyssiu, nez znesie staph. aureas=zlaty stafylokok.
Su aj ine vyrobky, obsahujuce vytazky z grapefruitovuch semien, Nemci maju niekolko, ale aj cesi maju na trhu Citrovital, ma sice menej citricidalu, nez GSE, ale na tento ucel to staci ked pouziju spravnu davku.

RNG

To ppp ti to poriadne pocuchalo, pocit hladu aj smadu su vzajomne zviazane. Dufajme, ze ti to casom prejde.
Len sa drz tych malych davok, nech sa ti to postupne upravi.
Da sa to potlacit aj roznymi prostriedkami(hlad aj smad maju v tele receptory, ktore sa daju ovplyvnovat, na smad je ucinny napr chmel, mozno by si mala skusit miesto vody chmelovy caj.
Ine, hlavne synteticke prostriedky by som ale neodporucal, tie narobia viac skody, nez uzitku)

evcca

liecim sa na ppp, ale nie je to trik na zamaskovanie hladu, jem pravidelne po mensich davkach. so solou to neprehanam, extra slane jedla nejem, skor racionalne stravovanie. ja mam smad aj po dopiti vody. vsetci si myslia, ze len dodrzujem pitny rezim, ale ja bez vody nemozem byt ani hodinku.

RNG

evcca,, nepoznam tvoje stravovanie, hlavne spotrebu soli. Zdravy smad(na rozdiel od diabetickeho) je obvykle potreba tela vyplavit extra soli.

evcca

neviem sa zbavit neustaleho smadu, lekar mi vysetril stitnu zlazu aj cukor v krvi a vsetko je ok. ale ja musim pit kazdych 20minut, vypijem cca 4-6l tekutin, ak nie tak sa citim slaba, unavena a boli ma hlava. RNG porad mi prosim.