Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

usiko

RNG, poprosila by som o radu...viem, ze sa tu o tom popisalo uz mnoho, ale aj ja by som chceka radu usitu presne pre mna. Mam taky problem, mam akne,nemavam zapalene vyrazky, skor take male, nenapadne kopceky.....objednala som si u vas GSE, poslu mi ked pride do Lucenca. Tak chcela by som sa opytat: 1, Ako ten GSE pouzivat, ak sa akne chcem zbavit, ci uz vnutorne alebo vonkajsie.....2, co ine byste mi odporucili od vas este na akne, lebo napriklad mi niekde aj supinatie pokozka na tvari...na nose napriklad, alebo na miestach, kde som si nieco vytlacala.....poradte prosim...dakujem

rk11

Prosím o radu v otázke doplnkoch výživy v čase rekonvalescencie po zlomenine ramennej kosti a poškodenia lakťa(3 týždne po operácii je takmer neohybný). Ďakujem.

cedric

RNG
tak si mi moc neodpovedal na tie moje otazky :( ja neumyvam s midlom ale stym head and shouders menotl 2in1 teraz to skusam.tak mam aj dalej ci to nepouzivat?

RNG

Pentium, na hojenie koze som spominal zmes cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek GSE
Skus aspon 2-3 dni.
Potom pouzivaj len kokosovy na noc, mozes do neho pridat par kvapiek GSE(0.1 % staci)

oregana

RNG je mozne,aby sa ZDRAVY clovek vyprazdnoval najviac 2x do tyzdna? Pijem cca 2l,davam si psyllium,jem vela ovocia a zeleniny,kazdy den jem oriesky(lieskovce,kesu...semiacka-tekvicove,slnecn icove...)a do salatov si pridavam olivovy olej.Denne vela chodim.Nechapem to.

fiona

šampón Head&Shoulders na tvár? tak to prvýx počujem, že si niekto dáva šampon,to je brutál.... viac si škodíš ako pomáhaš.