Otázky na RNG

RNG

Samozrejme, kedze protokol dr Berksona cisti nielen pecen ale aj ine casti tela ciastocne. Nuz a extra vylucene latky maju svoju charakteristicky vonu.
Najhorsia je zo spargle alebo vacsich daviek vitaminov B, napr Stress-B a roznych chelatorov.

cedric

RNG ahoj
na rukach mam cervene kostky ako keby som boxoval do niecoho no nic take som nerobil.a je to stale cervene.mi omrzli???co si mam nato dat?teraz som si dal niveu a stipe to.dakujem

RNG

Neia klikni si na Doplnky vyzivy(RNG), reklamy google a tam najdes aj probiotika.
Oregana, to je nezvycajne, dufam ale, ze po case sa ti to upravi, lebo mas spravny pristup k tomu(vlakniny a voda, a trochu tukov)

neia

RNG, daju sa u vas v predajni kupit nejake probiotika? pripadne nejake na gynekologicke problemy na lokalne pouzitie...

oregana

RNG je mozne,aby sa ZDRAVY clovek vyprazdnoval najviac 2x do tyzdna? Pijem cca 2l,davam si psyllium,jem vela ovocia a zeleniny,kazdy den jem oriesky(lieskovce,kesu...semiacka-tekvicove,slnecn icove...)a do salatov si pridavam olivovy olej.Denne vela chodim.Nechapem to.PROSIM

RNG

Mastna plet je kozmeticka zalezitost , nie zdravotna. Keby si mal vsetky pory zapchate a tym podstatne viac acni, tak by si mal suchu plet. Bud rad, ze cast tych tukov, ktore telo vylucuje-(vyhadzuje, lebo su skodlive) von sa dostane von a nezostane ako hrcky pod kozou, ktore sa casto zapalia a hnisaju=acne
Kokosovy olej, hlavne pouzity na noc otvori zapchate kanaliky, pomoze likvidovat bakterie a plesne(je mierne antimikrobialny) a vyzivi prechodom cez kozu podkozne vazivo, cim zrychli hojenie a regeneraciu poskodenej koze.