Otázky na RNG

RNG

Tak ako sa nemaju miesat rozne antidepresiva, nie je dobre miesat ani toto prirodne s inymi syntetickymi.
Napriek tomu v Nemecku skusali kombinacie syntetickych a prirodzeneho hypericinu(Lubovnik=St John's Wort). Ich uzaver bol, ze to sice pracuje, ale cisty hypericin bol lepsi. Preto uz dlhe roky pouzivaju preparaty s hypericinom alebo standardizovane extrakty z St John's Wort miesto syntetickych drog.

evcca

ahoj, na 5-HTP je pisane, ze by to nemali uzivat ludia, ktori uzivaju antidepresiva. ja beriem magrilan, mozem teda skusit aj 5-HTP. ma to nejake vazne neziaduce ucinky? alebo je to len doplnok stravy?

zdenka

prepacte pan RNG ako sa s vami mozem spojit prostrednictvom emailu ak tu nechcem zverejnit svoju adresu.
DMSO je vlastne co a z coho je zlozene ked je to tak silne?Priznam sa mam z toho aj trosku obavy lebo skutocne je vo vsetkom umelina aj ked pisu ze je to 100percent bavlna tak to nie je mnohokrat pravda pracovala som v textilnom laboratoriu.Zajtra si k vam zavolam. Rada by som vam emailom povedala o svojom probleme viac a poznala vas nazor dakujem.

RNG

cedric, doxybene a zinok mozu reagovat. Daj medzi ne pauzu aspon 4 hodiny ak mozno i viac.
Ak budes aj tak mat reakciu, skus inu formu zinku(citrat, glukonat, proteinovy chelat, maleat, askorbat...)
Jednu z nich ti telo musi prijat, ved zinok je pre telo potrebny a nedostavame ho dost v potravinach, lebo polia maju vycerpanu podu na niektore mineraly, ktore do nich nedodavaju, hlavne stopove(selen, zinok,bor, jod, chrom, ...)

RNG

Zdenka, nemam tvoj mail. Ale na sclerodermiu pomaha mnohym pouzitie DMSO, ktore sa naroluje(roll aplicator) na cistu kozu, necha posobit 15 minut odhalene, potom dobre poumyva dole cistou vodou(velmi dolezite!!!, ) a az potom sa mozu dat spat saty. Totiz DMSO je uzasne rozpustidlo a pretlacilo by do tela aj rozpusteny plastik z dnesnych latok plnych umelych hmot.

cedric

RNG
mam otazku:) beriem doxybene tabletky teraz uz iba raz za den no bral som kazdych 12h.rano ked som zobral a potom som si vzial aj zinok tak v skole som mal fakt silne krce v bruchu ktore trvali dlho este aj ku vecer to nebolo ok ale tak boli uz iba take slabucke.to pre ten zinok?aj minule ked som to zobral skoro naraz tak ma bolelo brucho.tak sa teda pytam.dakujem za odpoved ale ten zinok racej uz neberiem.a ked mam akne tak treba to liecit aj z vnutra ze?mam si dat spravit krvne testy?

zdenka

Vazeny pan RNG prosim napiste mi mail na produkty ktore si mozem u vas zakupit mam diagnostikovanu lokalnu scelodermiu.dakujem