Otázky na RNG

lenca

ahoj RNG - prosim ta porad, bola som so synom na kontrole s uskami - boleli ho, lebo mu do nich nastekali sopliky z nadchy, robili mu vytery z hrdla a nosa, tak som sa isla spytat na vysledok. Doktorka tam nebola, tak som poprosila sestricku, aby sa pozrela a ta mi povedala, ze je tam napisane stafylokok ojedinele. prosim ta, nechcem od teba radu, ze ake potravinove doplnky brat na posilnenie imunity, to som si vcera precitala v inej teme, kde si radil,chcem len vediet, ci mam s malym znovu ist k lekarke, alebo ci je to len bezvyznamny nalez

RNG

Progesterom nepomoze na cysty, na to treba len enzymi a jod, ale pomoze pri myomoch, co su nefunkcne utvary hormonalne zavisle.
Ja beriem extra jod uz len pre to, ze ho mame vsetci nedostatok a pomoze tvorit rozne potrebne hormony a enzymi na cistenie tela.

RNG

Progesteronovy krem je je obycajnu krem nas kozu,s plno prirodnymi olejami s pridavkom 480 mg prirodneho progesteronu na 4 unce(117 gramov)kremu.
Natiera sa na miesta s tenkou kozou,napr na vnutro stehien, davka okolo jednej kavovej lyzicky, progesteron z neho postupne prenikne cez kozu do tela.
Ja nie som lekar, ale lekari pri endometrioze predpisuju synteticke progesterony, tiez aj pri vysokych hladinach prolaktinu.
Nuz a toto zdvihne prirodzene hladinu progesteronu.

edae

RNG a ten progesteronovy krem prirodny z coho je vyrobeny a kde ho dostanem?ako sa uziva? to zabranuje endometrioze? napr. i teraz mam silne bolesti, bojim sa co bude v noci

cibulka

RNG:mam otazku uživam druhe balenie Aloe vera gel z Vašho internetového obchodu. Chcem vediet kolko baleni môžem užit. Prosím odpovedzte

RNG

Hoka, ked citis, ze nieco na teba lezie, bran sa!BNecakaj ani 1/2 dna!
Selen zinok, probiotika,GSE, oreganovy olej atd.

RNG

Edae, cysty su smetiska a smeti sa odstranuju v tele enzymami.
Existuju silne enzymaticke zmesy, ktore ked brane na prazdny zaludok vycistia telo. Podobne pracuje aj doplnok enzymotvorneho jodu.
Umele hormony maju plno bocnych nasledkov, ber radsej yam, z ktoreho si telo vytvori potrebne hormony samo.
Pripadne pouzi prirodzeny progesteronovy krem(to sa pouziva miesto syntetickych progestinu a gestagenu)

hoka

RNG, prosim porad, uz druhy den mam teplotu 37,4, mam suchy kasel, zdurene dutiny, tecie mi z nosa, skriabe v hrdle, lesknu sa mi oci, som slaba, bolia ma kosti...mam brat antibiotika, alebo to mam skusit nejak inac to zvladnut? Dik

edae

RNG prosim pekne,neviem zatial urcite ale mam gyno problemy uz dlhsiu dobu -par mesiacov, bolesti a permanentne spinenie a okrem nejakych cyst na vajecnikoch a volnej tekutiny v bruchu-asi malej panve mysleli,zrejme po prasknutej cyste, mi na sono povedali, ze to vyzera na ENDOMETRIOZU, co viem ze sa da urcit len vysetrenim brucha-operaciou,laparoskopicky a liecit hormonalne dlhodobo. neviem este isto co mije, este ma cakaju testy na markery-zapalove i onkomarkery atd. Prosim ta ale, da sa nejak prirodzene-bylinkami alebo ako predist endometrioze,alebo ju vyliecit? najradsej by som sa vyhla operacii a aj hormonalnej liecbe. prosim ak vies, tak pomoz.co mam urobit?je na to nieco, da sa to vobec zlikvidovat?dakujem ti pekne