Otázky na RNG

RNG

Palinas, vitamin C a bioflavonoidy a tiez mnohe silne antioxidanty pomahaju pri odstraneni krcovych zil a hemoroidov. Flavin 7 obsahuje tiez bioflavonidy, ale aj mnohe formuly vitaminov C, napr ester C 500 mg s bioflavonoidmi 200 mg.So silnych antioxidantov je tam escin(z divokeho gastana, vytazky z hroznovych semien(proantokyanidy) a cucoriedok, ich listov a zeleneho caju(polyfenoly a EGCG)atd.

RNG

Nevedka, parazitov je vyse 100, kazdy sa prejavuje inac. Crevne su najlahsie vyhubit, tie sa daju zistit rozborom stolice, ale zygoty cicavice pecenovej su v krvi, kde by vlastne nemali byt podla lekarov, ale zialbohu pre pouzivanie roznych chemikalii v kozmetike, cast ich cyklu sa moze dnes odohravat v ludskom tele, co sa predtym odohravalo len cez slimaka, kravu a prasa.
Hlavne dovody su propyl a izopropylalkohol v tele...
Ja zatial v obchode nedrzim spominanu zmes, na blizsie info mi musis dat svoj e-mail.
Inac dalo by sa to spravit aj doma, ked zozenies palinu pravu, urobis si vyluh zo zelenych supiek vlasskeho orecha(1:1 cisty alkohol a zelene supky) a das do kapsuli cerstvo mlete klinceky.

iksai

RNG prosim vas, mavam pravidelne spinenie mimo menstruacie minimalne az do stredu cyklu. neviem ci nemam rozhadzany hormonalny system? prosim, co by ste mi na to poradili?Dakujem

palinas

RNG: a co potom Flavin 7 - ako viem, obsahuje mnozstvo bioflavonoidov, myslis ze by bol dobry na uzivanie pri hemoroidoch?odstrani ich, alebo krcove zily?myslis ze tiez cisti zily alebo krv?

nevedka

RNG
prepanajana a to sa ako prejavuje ta cicavica pecenova ake su priznaky a jak sa to zistuje ???
a nieco konkretne na lamblie ci giardia nevies poradit? tie by mali zit niekde zaludok crevo a vraj robia tie kozne prejavy,...
a ten vytazok co si napisal sa kde da zohnat kupit-u teba?to je dobre na vsetko?
dakujem

RNG

To je privelka a prisoroka tema.
Je sice pravda, ze v USA podla parazitologov az 25% ludi ma rozne parazity(crevne, krvne svalove kozne...)ale kazdy ma v tele hromady bakterii, plesni a virusov permanentne, a to by som adresoval najskor
Moje vecne :
selen, zinok a probiotika pomozu vela ludom.
...
Co sa tyka parazitov, su dobre zmesy, ktore ich adresuju prakticky vsetky naraz-od crevnych(hlisty, mrle, pasomnica...) cez krvne(protozoy, babelia, malaria,zygoty cicavice pecenovej-tie su extra nebezpecne, lebo vylucuju silne rakovinotvorne vylucky atd.)az po kozne a svalovce.
...
Obsahuju hlavne vytazok z artemisie absynthie(wormwood, palina prava), vytazok zo zelenej supky vlasskeho orecha a mlete klinceky.
Typicka kura je 20 dni a parazitologovia ju odporucaju kazdemu, komu lekari nevedia nic najst-pre istotu.A rakovinarom, hlavne plucne a pecene(vyvojove stadia cicavice pecenovej su casto zodpovedne za tieto rakoviny)

nevedka

RNG da sa nejak zbavit aj parazitov ,cudzopasnikov ci inych tvorov z tela co tam nemaju co robit-alebo teda asi aj z traviaceho traktu?pripadne aj pliesni vnutornych? lebo neviem co mi je a vraj sa to tazko zistuje ak sa to vobec da, ale robia sa mi skvrnky po tele co svrbia , tiez ma stipu pery a zapaluju sa a "supe " sa mi jazyk. neviem ci to vsetko ma spolu suvis, ale ak mam dco v organizme o com neviem a co mi to sposobuje,napr. ma napada taka giardia-lamblialis, alebo hocco ine, ci plesne , ci ine mikroorganizmi, mozem si nejak sama pomoct? diky moc

RNG

Maria, vapnik a horcik by sa mali brat alebo spolu alebo velmi blizko od seba, ked sa maju zabudovat do kosti.
Je klinicky dokazane, ze spravna zmes (spravny pomer) vapnika, horcika,draslika, boru, vitaminu D a K a trochu latok na tvorenie DNA(zelene, ako napr spirulina, chlorella, rozne travy a pod) reverznu(obratia naspat) proces osteoporozy, ale samotny vapnik a horcik su prakticky neucinne.
Preto je dolezite brat nielen jednotlive mineraly, ale vyvazenu zmes na kosti.

[zruseny12]

RNG.je to pravda,ze vapnik z horcikom sa nemaju brat spolu?ja beriem vapnik,horcik a zinok v jednom vecer.Dakujem.